Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most ezért tényleg én vagyok...

Most ezért tényleg én vagyok a hülye?

Figyelt kérdés
Anyám 20 évig otthon volt és abszolót nem csinált semmit.Állitása szerint gyereket nevelt, és az mekkora munka. Más simán dolgozik a gyerek mellett. Én például egyetem mellett dolgozom és elköltöztem otthonról. Ő meg csak azt hajtja, hogy jajj csak közmunka van de sz*r hogy semmi pénzem meg nincs normális munkám. Ott volt 20 éve rá, hogy tanuljon egy szakmát. Mellesleg egyetemen szintén dolgoznak mellette és 50 évesek!!! Még most is tanulhatna ha nem lenne ilyen felfogás módja. Most tényleg én vagyok a hülye???? Mert nekem tökéletes, hogy végre mindenem meg van mikor ő " nevelet" egy szakadt rongyokban jártam suliba és csúfoltak, most meg kb luxusban élek magamnak köszönhetően.
2018. nov. 25. 11:50
 1/8 A kérdező kommentje:
mellesleg kb 1 perc alatt kitakaritom a házat. Mit kell neki annyira takaritani főzni stb????
2018. nov. 25. 11:51
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Miert nem tiszteled anyadat?

Azert mert tobbre vitted nem szabad ot lenezni...

2018. nov. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert folyamatosan bántalmazott, hogy ne jelentkezzek egyetemre mert kifogok bukni, meg hogy hülye vagyok. Nem lesz meg az érettségim stb.Állandóan kibeszél nővéremmel és röhögtnek rajtam. Nem csak hogy nem tisztelem, hanem gyűlölöm is!
2018. nov. 25. 12:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha úgy látod akkor csináld tovább a magad józan belátása szerint, mert ilyenek úgy se tudnak mást csak panaszkodnak állandóan.

Mindenkinek könnyű csak nekik borzastó nehéz .

2018. nov. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nem kedveled, akkor ne áldozz rá annyi időt se, hogy gondolataidban foglalkozol vele, mit csinál (vagy mit nem csinál).

Ezzel, hogy foglalkozol vele, kötődsz hozzá és a múltat állandósítod.

2018. nov. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az emberek nagyon különbözőek a munkához, tanuláshoz és egyebekhez viszonyulásban is, és ez teljesen független az értelmi képességektől, adottságoktól. Sokszor úgy tűnik, mintha félnének a kudarctól, a harctól, az erőfeszítéstől, emiatt nem tanulnak, nem járnak munkába stb. Sajnos ennek a hosszútávú következménye szinte biztosan az lesz, hogy a végletekig rá lesznek szorulva valami hozzátartozójukra és a velük való viszonyukat ez teszi majd tönkre. Én is ismerek olyan, most már középkorú nőt több, mint 20 éve, akit a (mondhatom így) aluliskolázott, de folytonosan dolgozó anyja tartott el. A lány kifejezetten értelmes, felvették az orvosi egyetemre, amit az első vizsgaidőszak vizsgáinak letelte után otthagyott. Csak nagyon rövid ideig tartó munkaviszonyai voltak. Sikerült férjül vennie egy nála vagy 5 évvel fiatalabb (de szintén valami lelki defektusban "szenvedő" németet tanító) nyelvtanárt. Közben született egy lányuk, aki most 11 éves, a középkorú nővé érett lány megint évek óta nincs állásban, nem szerzett semmiféle tudásanyagot, háziasszonyként van otthon. Férje közben elment a nyelvtudásával valami multihoz, így arra is lehet hívatkozni, hogy a férj keres annyit, amennyiből megélnek. Csakhogy a hölgy az utcán úgy néz ki, mint egy lestrapált, igénytelen, elhízott, erősen őszülő középkorú ténsasszony, nem tudni, hogy a nála 5 évvel fiatalabb férje meddig tart ki mellette......
2018. nov. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnalom!

De inkabb ne torodj vele.

Ne pazarolj energiat ra.

2018. nov. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
rendben
2018. nov. 25. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!