Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak, ha szakmailag...

Mit csináljak, ha szakmailag hülye a főnök? Ezért mondjak fel?

Figyelt kérdés

Nem olyan konnyu munkahelyet találni.

De a fonok már kiborit


Reszletek

Egy táblázat amolyan adatbazis tartalmaz minden adatot amiben dolgozunk.

Az ugyfel kéresere hol igy szűrjük hol ugy, attol függ milyen adatokat kér. Főnok utasitasra kicsinyitve kell megkuldeni mailben



Erre a fonok kozli hogy nem kell olyan tablazat amiben minden benne van, csak az ugyfel tablazattal dolgozzunk ami hetente frissul es hetente kell menteni igy ez egy honapban 4 tablazat...


Ha toroljuk az adatbazist akkor adatok vesznek el es lehetetlen ugy a korrekt kimutatas...


De a hulye ezt nem érti.


Magyaran olyan utasitast ad hogy dolgozz szerszam nelkul.


Erre átadta a feladat egy reszet egy pancser kolleganak aki hibasan dolgozik nem gyozom javitani es azt varja hogy az alapján is dolgozzak.


Az ugyfel ki fog akadni a hibas adatokon es engem fog tuti elovenni a fonok!!!


Meggátol a munkavegzesben teljesen.


2017. aug. 4. 18:50
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
42%
Hát ez valami pitiáner excelbűvészkedésnek tűnik, szóval nem hiszem, hogy nagy cucc lenne. Azért azt, hogy hetente el kell menteni egy darab táblázatot, nem tűnik valami nagy melónak. A régieket meg nyugodtan archiválhatod, senkit nem fog zavarni, ha nem törlöd őket. Szóval nekem úgy tűnik, hogy ezt simán meg lehet úgy csinálni, hogy a munka is meglegyen meg a főnök is elégedett legyen. Mondjuk ez a hülye a főnök is, hülye a munkatárs is, csak én tudom, hogy kell csinálni általában nem a valóban jó szakemberekre jellemző, szóval vannak kétségeim, hogy itt tényleg neked van igazad.
2017. aug. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Az ügytablakban nincs benne minden adat! Ezert lehetetlen azzal dolgozni.
2017. aug. 4. 19:02
 3/32 A kérdező kommentje:
*ugyfeltablaban
2017. aug. 4. 19:02
 4/32 A kérdező kommentje:

Egy pelda

Alvallalkozo ugyanazt kiszamlazza ketszer.

Ugyfel kifizette a masik szamlat sztornoztatni kell az alvallalkozoval.tehat munka van vele.

De az ugyfelnek csak azt az egy korrekt szamlat szabad kimutatni

Es az adatbazisban van a masik szar szamla is amit ha torlok lehet kovetelni fogja az alvallalkozo aztan mi meg lesunk hogy mi van.


Nos??

2017. aug. 4. 19:05
 5/32 anonim ***** válasza:

Akkor meg egyszerű:


1. Elmagyarázod a főnöknek, hogy miért nem lehet úgy megcsinálni, ahogy ő akarja.


2. Ha nem érti meg, akkor úgy csinálod, ahogy egyébként is csinálnád.


3. Ha kérdőre von, akkor megkérdezed tőle, hogy az-e a fontosabb neki, hogy az ügyfél elégedett legyen vagy az, hogy mindent úgy csináljatok, ahogy ő akarja.


4. Ha ezután kirúg, akkor keresel új állást.

2017. aug. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Az adatbázisbűvészkedős munkád részleteivel meg ne szórakoztass már. Órabérért cserébe persze elvégzek ilyen munkákat is, de ingyen? Komolyan, senkit nem érdekel, hogy te milyen számlákat kezelsz. Azt meg, hogy hogyan bánj a főnökkel, leírtam.
2017. aug. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Vagy:

Kifizet az ugyfel egy szamlat

De az alvallalkozo sztornozza uj szamlat kuld

A rossz szla es a jo is az adatbazisban van

A jo az ugyfeltablaban. Ha a rossz szamlat toroljuk azaz az adatbazist akkor az ugyfel le se tudná kovetni hogy az ki van már fizetve csak masik szamlaként..

2017. aug. 4. 19:09
 8/32 anonim ***** válasza:
Hallod, nem érted, hogy tök lényegtelenek a halálunalmas munkád részletei? Megkaptad a választ a kérdésedre. Ne hányd már ide az összes lényegtelen részletet. Ha a főnököd eddig nem rúgott ki, ezután sem fog.
2017. aug. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

66-os

Neked valami kisebbsegi komplexusod van? Mi a francnak minositgetsz.

Tudod mit jelent az adatbazis fogalma??

A főnök se tudja

2017. aug. 4. 19:12
 10/32 A kérdező kommentje:

Még nem toltott be a valaszod amikor irtam a reszleteket



A lenyeg hogy probaltam mar neki magyarazni nem erti.

Belelat a gepbe ugy kell dolgoznom ahogy o akarja.

Az hibakat von maga utan.

Az ugyfel ki fog akadni fonok lecsesz v kirug.

Kozben az ő hibaja.


Szoval jobb ha felmondok még ezelott.nem?

2017. aug. 4. 19:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!