Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki depressziós az miért...

Aki depressziós az miért lenne hülye?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor hallom ezt.Aki máskép gondolkodik,máskép lássa a dolgokat az mingyárt hülye...Aki máskép érez mint a másik az hülye.Akinek az a baja ami másnak semmiség az hülye.Aki csak egy kis szeretetre vágyik az is hülye.Ezek szerint mindenki hülye aki más...Én is hülye vagyok hogy ezt a kérdést felteszem.Hogy merek erre az oldalra irni.

2018. okt. 5. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Csak egy ember hülye, aki másokat ehülyéz. Manapság bárkiből lehet bármi, egy csóri gázszerelő is lehet milliárdos, és fordítva. Van egy jó mondás erre: vigyázz kiket taposol el, miközben felfele haladsz, visszafele is velük fogsz találkozni. És kevés az az ember, aki képes a csúcson maradni. Senkit nem szabd lehülyézni, mert valószínű másban tehetséges. Ha meg nem, legalább nem agyal ezen annyit.
2018. okt. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 he84 ***** válasza:
Ez butaság, nem tudom kik és miért mondták ezeket neked. Akik ilyeneket mondanak, azok biztos hülyék. A depinek semmi köze ahhoz, hogy valaki hülyes, jesszusom,... Erről nem jöttél rá magadtól? Aki csak úgy erre-arra hülyét mond, ott nem gyanús neked, hogy ő a hülye és csak leszól dolgokat? Kicsit gondolkodj jobban kérdező, nem haragszom, csak kissé fura ez. Nem igaz az se, hogy aki ebben-abban más, akkor az hülye, meg hogy aki szeretetet akar, akkor az is hülye,... Ennyi erővel az emberek többsége hülye lehetne, mert sokan vágynak szeretetre. Néha szokták mondani hogy valami, vagy valaki fura, vagy szokatlan, ha a másik számára eltérőbb, de jó esetben ennél durvábbat nem.
2018. okt. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Az ilyen emberek akikről írsz nem érdemelnek mást csak szenvedést.
2018. okt. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez igaz...De sajnos én azt tapasztaltam ha valaki egy kicsit más pl: suliba is...Akkor lehülyézik kiközösítik....
2018. okt. 5. 22:51
 5/9 A kérdező kommentje:
3-as Nem érdemel senki szenvedést....
2018. okt. 5. 22:53
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
Hitker és Sztálin sem érdemelt volna szenvedést?
2018. okt. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
*Hitler
2018. okt. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%

Mert az ember ilyen. Ezen kar lovagolni. Enis mondom neha az emberekre hogy hulyek vagy hogy ez hulye az hulye. De alapbol tudom hogy nem az, csak a nyelvi korlatok es az uzenet vagy hangulat neha kivaltja ezt.

De egy tipp az emberek eliteleserol:

“Az vesse ra az elso kovet aki buntetlen kozuletek.”


Emelkedj felul, tudd be annak hogy az emberek neha felszinesen fogalmaznak, illetve sokfelek, rengeteg a tanulatlan buta ember, nem kell oket sem utalni. De ha megnyilvanul kezeld a helyen a mondandojat. Egy empatikus igazan intelligens es bolcs ember sosem fogalmaz ugy, hogy az barkit is sertene... ez legyen a cel mindannyiunknak...

Arra kar pazarolni az idot szerintem hogy az emberi “hulyesegekre” mind magyarazatot talaljunk. Egyreszt van ra magyarazat, masreszt ha megtudod sem vagy beljebb. Tehat nem ez a lenyeg... (szerintem).

2018. okt. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az sem jobb, aki úgy gondolja, hogy mindenki hülye, csak ő nem :D
2018. okt. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!