Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőim szerint hülye...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőim szerint hülye vagyok, hogy ezért szakítottam. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

A barátommal majdnem fél évig voltunk együtt. Eleinte minden szép volt és jó, de az elmúlt kb 2 hónapban megváltozott. Elkezdett féltékenykedni, ha csak köszöntem egy fiú osztálytársamnak az utcán, rögtön elkezdett faggatni, hogy ki ez, honnan ismerem, mit akar tőlem, aztán mikor mondtam, hogy osztálytársam és csak egy haver, látszott rajta, hogy nem hisz nekem. De oké, mindenki féltékeny néha, ezt még elviseltem volna. Aztán kezdett elfajulni a dolog. Ha a barátaimmal akartam lógni, elkezdett hisztizni, hogy nem foglalkozom eleget vele. Mindezt úgy, hogy heti négy délutánt és legalább a hétvége felét vele töltöttem. Többször is megkértem, hogy ezt hagyja abba, nem csak körülötte forog az életem. Többször történt, hogy felvettem egy szép fölsőt vagy egy ruhát, és közölte velem, hogy márpedig ő így nem enged ki az utcára, mert túl kihívó. A térdig érő ruhám teljesen visszafogott kivágással. De az utolsó csepp a pohárban az volt, amit tegnap délután mondott. Van egy nagyon jó barátom, akivel gyakorlatilag születésem óta ismerjük egymást, és aki olyan nekem, mintha a testvérem lenne. És történetesen fiúból van. Soha, ismétlem soha eszembe nem jutna rá másként nézni, mint a legjobb barátomra. Képzeljétek el, milyen lenne megcsókolni a tesótokat, nekem vele pont ilyen lenne. Ezt a barátomnak is elmondtam. Nem is egyszer. Erre tegnap elém áll, hogy őt zavarja, hogy ennyire jóban vagyunk, hogy minden héten találkozunk, mag hogy aludt már nálunk, ő meg még nem (azt persze elfelejtette hozzátenni, hogy a szüleim a srác keresztszülei, mikor utoljára nálunk aludt 13 évesek voltunk és külön szobában aludt az öcsémmel), és hogy ő nem akarja, hogy ezentúl úgy találkozzak vele, hogy ő nincs ott. Ekkor elegem lett, és közöltem vele, hogy egy 17 éves barátságot nem vagyok hajlandó eldobni, csak mert ő hisztis kislányként viselkedik, és ha nem tudja abbahagyni a féltékenykedést meg az irányítgatást, akkor vége. Szerinte viszont a reakciója teljesen normális, és nekem kellene megértőnek lennem. Szóval szakítottam vele.

Mikor elmeséltem a történteket a barátnőimnek, ők mind közölték velem, hogy hülye vagyok, és a barátomnak adtak igazat. Ti mit gondoltok? Jól tettem, hogy otthagytam? 17/l 18/f


2017. okt. 27. 15:17
 1/7 anonim válasza:
100%

Szerintem jól tetted, a helyedben én is ezt cselekedtek volna gondolkodás nélkül és szerintem teljesen jogos volt, hiszen neki és meg kell értenie, hogy a barátaid is ugyanolyan fontosak, mint ő, és nem ő az egyetlen ember az életedben, és az én véleményem az, hogy bár valamelyest azért bele kell hogy szóljon az életedbe, ez már nem minősül annak, mert ne ő döntse már el, hogy kivel töltöd a szabadidődet!

15/l

2017. okt. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jól döntöttél. Ez a féltékenykedés már nagyon erős túlzás volt részéről.
2017. okt. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, én is szakítottam volna vele.
2017. okt. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Miután megpróbáltál beszélni vele erről és csak rosszabb lett a helyzet, ezért szerintem egyáltalán nem hülyeség, hogy elhagytad.
2017. okt. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
A helyedben en is szakitottam volna vele, es osszejottem volna velem.
2017. okt. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Persze hogy jól tetted. Én már csak az olvasásától is felidegesedtem....
2017. okt. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
A barátnőid sík hülyék lehetnek.
2017. okt. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!