Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vekony ferfiak! Szeretitek a...

Vekony ferfiak! Szeretitek a husi noket?

Figyelt kérdés

En 157 cm

70kg

Mennyire van eselyem?

34L


2018. nov. 26. 20:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
35%

én régen elég vékony voltam, szerencsére azóta jött fel pár kiló


157-70

ezek csak számok, ami még nagyon fontos ilyen téren, hogy milyen az izom-zsír aránya

meg ez a dolog milyen hatással van a személyiségedre, szexinek, vonzónak érzed e magadat, vagy inkább szégyenlős vagy


azt mondják az első osztály van kipárnázva :P


F

2018. nov. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

A kérdés több szempontból is problémás.


Egyrészt nem testalkattól függ az ízlés. Nekem pl tetszett már meg kövér lány is, meg celőke is. De attól még, hogy valaki vékony pl, lehet, hogy neki pont a husisak tetszenek, de az is lehet, hogy nem.


Miért két számmal határozod meg önmagad? Ezek csak számok, nem számítanak. Te nem két szám vagy.


34 évesen még lányként hivatkozol magadra?

2018. nov. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nincs mellettem Ferfi,hogy Nonek erezzem magam.

Amugy a hajadon Nok leanyok :)

2018. nov. 26. 22:29
 14/19 anonim ***** válasza:
65%

kérdező nem egy férfitól leszel nő, attól mert nincs senkid, attól még nem leszel semleges, vagy kétnemű :)


nő vagy és sugároznod kell magadból a nőt, hogy egy férfi felfigyeljen rád! a husis alkat is lehet nagyon vonzó, nem véletlen van a "nőiesen telt" kifejezés sem :)

szóval érezd magadat nőnek és viselkedj is úgy! sugározd a nőiességet :)

2018. nov. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Jolvan :) Koszonom szepen :)
2018. nov. 26. 22:38
 16/19 anonim ***** válasza:
51%

Nekem hetero nő létemre tetszenél, nagyon szépek tudnak lenni a húsos, nagyfenekű, combos lányok. :) Akit az egyik válaszoló linkelt, például gyönyörű.

Bárkinél lehet esélyed. Nőből vagy, használd is ki! ;)

2018. nov. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Koszi szepen :)
2018. nov. 27. 02:45
 18/19 anonim ***** válasza:

Nekem kimondottan a vékony alak jön be, a felesleg kicsit se tud számomra vonzó lenni. Persze ettől függetlenül tarthatod magad szépnek, ahogyan mások is tarthatnak, mert nekünk férfiaknak se ugyan olyan az ízlésünk, testalkat pedig közre nem nagyon játszik. Ha meghíznék is maradna az ideálom, ami azóta az, amióta érdekelnek a lányok.

Igazából bármilyen alakkal is teszel fel kérdést: nagy eséllyel akad olyan, akinek tetszik, sőt túlnyomórészt azok is fognak válaszolni. Vagy elszaporodik az ellentetje. Statisztikát ezen oldalról semmiképp se akarj levonni. Amit írtam az csakis az én véleményem és hidd el, hogy elég sokan nem értenek velem egyet ízlés terén. Elsősorban magadnak próbálj megfelelni, illetve az egészség is fontos! Feltehetően azért is indult a kérdés, mivel nem vagy önmagaddal megelégedve, de egyben a legkönnyebb "megoldás" hogy néhány jó komment alapján önbizalmat kapsz (ami jó dolog és társkeresésben is segít), de azért lássuk be: nem a legjobb megoldás. Maradt a régi minden, akár egy kis ambivalens érzésekkel társulva magad illetően.

Egyébiránt: sok olyan párt láttam már (köztük egyik a szomszéd), kik a túlsúlyos és igen vékony kategóriát képviselik. Nyilván nem kérdeztem rá egyiknél se, hogy miért... lehet tetszenek egymásnak, vagy pedig nem a külső tulajdonságok miatt vannak együtt. Igazából bármilyen "jó" alakod is lehet, önmagában a külső kevés egy hosszabb párkapcsolatra

2018. nov. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nem a legjobb megoldas,de nekem megerte :)
2018. nov. 27. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!