Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan szerethetném meg azt,...

Hogyan szerethetném meg azt, ahogy kinézek?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag a tükörbe sem szeretek nézni, mert olyan rondának, visszataszítónak tartom magam. Ritkán csinálok magamról képet, de közösségi oldalra nem merem kitenni. Ha kiraktam, előbb-utóbb le is veszem, mert olyan csúnya vagyok. A hangomat és a beszédkészségemet is gyűlölöm.

20F



2018. nov. 27. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Egy jó frizura, egy jó bőrgyógyász (amennyiben pattanásos, vagy miteszeres az arcod), jó ruhák sokat javíthatnak az összképen. Nekem volt egy iszonyú ronda osztálytársam, tiszta ragya volt a képe, de tudott kompenzálni a jó dumájával és a humorával, így mindig a legmenőbbekkel lógott együtt, akik befogadták maguk közé. Te is hozd ki magadból a maximumot, és ha mindent megtettél, akkor tiszta lelkiismerettel léphetsz ki az utcára.
2018. nov. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan érzek, bár én a külsőmet idővel el tudtam fogadni és inkább csak a belsőm az, ami változtatásra szorulna. Úgy gondolom (mondjon bárki bármit), hogy az őszinte emberi kapcsolatok, beszéljünk akár barátságról, szerelemről nem épülhetnek a külsőségekre. Közösségi oldalra egyáltalán nem szükséges kitenned képet, hiszen akik igazán számítanak (pl. közeli hozzátartozóid) ismernek, tudják hogy nézel ki, a többiek véleménye meg ne érdekeljen, ha szerintük "csak egy arctalan senki" vagy platformon.

A beszédkészséget, kommunikációt nem tudom hogy lehetne fejleszteni,nekem is nehézségeim vannak vele már évek óta... 18/L

2018. nov. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia! Én hiperrusnya vagyok, és ez egy hosszú folyamat. Én elindultam rajta, és már néha ki vagyok magammal békülve, de néha még nagyon nem. A legfontosabb az idő.

16L

2018. nov. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gadrienn2016 válasza:
Szia. Ezt úgy is lehet hogy eldöntöd hogy te igenis kibékülsz a külsöddel igenis elfogadod és igenis meg tudod szeretni! Úgy döntöttem hogy elfogadom és szeretem a külsőm és tükörbe saját szemedbe mondhatod eleinte hülye érzés én is igy voltam de hatott mert egyre jobban hittem.
2018. nov. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gadrienn2016 válasza:
Amit még tudok javasolni fogadd meg a jótanácsokat!! Alkalmazd és meglásd idővel javulni fog! Én is igy voltam mindig csak segitségeket kértem egy idő után bántottak is ezért igy úgy döntöttem hogy megfogadom őket és alkalmazom. Igy tudsz kijönni apránként a rossz érzésekből. Hajrá!!
2018. nov. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!