Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen a külföldi lányok?...

Milyen a külföldi lányok? Miben térnek el a magyaroktól?

Figyelt kérdés

Itt elsősorban a nagy átlagra lennék kíváncsi.pl a magyar lányokról az a hír járja hogy elég szépek ellenben elég könnyen kaphatók.

Nektek mi a tapasztalatotok más országok lányaival?Főleg európai lányokra lennék kíváncsi?

Mindegyik nemzet lányainak olyan fura ízlésük van mint a magyar lányoknak?


2018. nov. 29. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
A bécsi lányokon jól látszik hogy náluk nem volt diktatúra és utána következő vadprivatizáció. Szabadok, mosolygósak.
2018. nov. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Külföldiül beszélnek és Külföldiában laknak.
2018. nov. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

A holland lányok barátságosak, soknyelvűek.

Az angol lányok udvariasak (és nem olyan szépek).

A francia lányok divatosak.

A német lányok pontosak.

A bajorok hangosak.

A spanyol/argentin/olaszok hangosak és sokat gesztikulálnak.

Az ázsiai lányok picik, laposak és okosak.

A svédek szőkék.

Az oroszok furák.

A finnek boldogak.

A norvégok fáznak.

A kanadaiak udvariasak és kedvesek.

Az írek sokat isznak.

A szlovákok meg a románok nem bírnak minket.

A törökök meg a lengyelek bírnak minket.


A magyar lányok keveset mosolyognak, mindenre tesznek paprikát, szorosan állnak a családdal és mindig van házi pálinkájuk amit a nagypapa főz + házi lekvár, amit a nagyi. Ja, meg egy rubikkocka minimum per lakás.


Ennyi klisés sztereotípia jutott hirtelen eszembe.

2018. nov. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Hát nem tudok minden országról véleményt mondani csak ahol éltem már és ez a két ország portugál és spanyol és amit észrevettem főleg portugálban hogy a lányok nem tudom...kicsit igénytelenebbek? Vannak nagyon szép igényes lányok is de az átlagnak teljesen normális ha szőrösebb a keze mint a jetinek vagy összenőtt szemöldök se annyira ritka.

Én magam is lány vagyok úgyhogy nem párkeresési célból nézek rájuk csak már sokszor kiszúrta a szemem hogy pl magyarországon teljesen normális hogy szőrtelen egy lány keze lába, viszont itt inkább az az elfogadott ha nem borotválja állandóan. Ezen kivül viszonylag alacsonyak errefelé az emberek.

Izlés szempontjából is egy kicsit mások gondolom.

Kaphatóság pedig a lányon múlik nem a nemzeten.

2018. nov. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerényebbek? Mert a magyar egókirálynőket szerintem nem lehet túlszárnyalni.
2018. nov. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sajnos igen,igaza van az utolsónak

Külföldön hasonló külsejű lányok akik jól néznek ki nem ennyire flegmák mint az itteniek

+nekik van ízlésük

2018. nov. 30. 17:30
 7/9 anonim ***** válasza:

Imádom hogy a kérdező hogy tudja már hogy a külföldi lányok nem ilyen flegmák de a kérdés maga arról szól hogy mégis milyenek. Most akkor tudod vagy nem tudod?


Ha tényleg annyira szerények a külföldi lányok akkor menjél külföldre és próbálj szerencsét de ne legyél meglepődve ha egy szerény aranyos lány nem egy tahó magyar társaságát keresi. Végül is minőségért cserébe illik minőséget adni, de hát egyik nem se túl minőségi a mi kis hazánkban.

2018. nov. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A többi ember véleményére,tapasztalatára lettem volna kíváncsi.A tahó magyart max a saját nevedben mondhatod,én nem vagyok 100%-ban magyar.
2018. nov. 30. 19:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Az nem állit meg attól hogy tahó legyél :)
2018. dec. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!