Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Évi 4-5 külföldi út luxusnak...

Évi 4-5 külföldi út luxusnak számít?

Figyelt kérdés

3 havonta utazok valahova a barátnőmmel 1-2 hétre. Párizs, Róma, Barcelona ilyesmi. Télen Seychelle, Ausztrália esetleg.


Többen mondták hogy minek elverni ennyi pénzt, de én inkább élményekre költök, mint tárgyakra.


Ezen kívül mindenünk megvan, szóval nem az van hogy elmegyünk külföldre, aztán a küszöböt rágjuk.



2018. nov. 11. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha olyan körülmények között élsz, akkor nem luxus.
2018. nov. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem luxus, de ne legyenek illúzióid: Bőven az átlag fölött vagy
2018. nov. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem luxus, de ha lenne rá lehetőségem, én is így csinálnám:D
2018. nov. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az átlag magyarnak az.
2018. nov. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

"Télen Seychelle, Ausztrália esetleg."

Hát nem emlékszel pontosan, hol jártál? A barátnőd mióta van veled? Annyi telet eltöltöttekek együtt, hogy már nem is emlékszel, mikor hol voltatok? Már bocs, de ha még el is hiszem, amiket leírtál, nem értem, hogy a dicsekvésen kívül mi a célod. Ha azt mondják, hogy luxus, visszafogod magad; ha meg azt, hogy mindent bele, még többször kiruccansz?

2018. nov. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha megteheted nem luxus. De nem is ez a lényeg. Erre mondjuk, ahány ország annyi ember. Elképesztő helyeken járni, fantasztikus emberekkel találkozni, más kultúrákat megismerni, óriási élmény. Megváltozik a gondolkodásmódod kitágul a világképed csak javadra szolgál.

Jó utat!

2018. nov. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%

Még el is hinném, hogy igaz, amit írsz ha nem lenne gyanús, hogy háromhavonta kéthetes utazásra mikor lenne időd.

A kérdés az lenne, hogy ebben az esetben mikor keresed meg rá a pénzt?

Hogy emellett még gyakorizni is ráérsz, az már csak hab a tortán.

2018. nov. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A Szechelle-szigetek biztos pompás úti célnak számítanak, én még képen sem láttam őket. :(
2018. nov. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos a legtöbb embernek ez már luxusnak számít. Én is sokat utazom (6-8 alkalommal évente, sokszor mondjuk csak 5 napos hosszú hétvégékre), de az ismerőseim, barátaim nagy része sajnos nem engedheti ezt meg magának, hiába szeretnék.
2018. nov. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!