Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek min múlik az,...

Szerintetek min múlik az, hogy valakit sok vagy kevés ember szeret-e, és hogy valaki mit gondol a legtöbb emberről?

Figyelt kérdés
Szerintem a a kivételeket (gazdag, híres emberek) leszámítva azon múlik, hogy valaki mennyire hasonlít a legtöbb emberhez. Általánosságban szerintem elmondható, hogy minél jobban hasonlít valaki a legtöbb emberhez, annál többen szeretik, és annál inkább hajlandó az az ember azt gondolni, hogy a legtöbb ember kedves, és minél jobban különbözik valaki a legtöbb embertől, annál kevesebben szeretik, és annál inkább hajlandó az az ember azt gondolni, hogy a legtöbb ember bunkó.

2018. nov. 30. 12:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem is ez így van, pl van az a facebook kép hogy a baglyok közé betéved egy ugyanolyan színű cica, valami ilyen szöveggel hogy "azt hiszem rossz osztálytalálkozóra mentem" :)

Pl lehet hogy neki ott nehezen megy a sora. Sok hasonló ember között is sok a konfliktus, de aki teljesen más annak meg főleg nagyon ügyesnek kell lennie hogy jól érezze magát köztük, nem lehet csak simán átlagos, ami mindig egyszerűbb. De ha utána a cica rájön hogy ő nem bagoly, mert talál még 1-2 cicát valahol, sokkal jobban el tudja fogadni a baglyokat utána :)

2019. febr. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kedves, tisztelet tudó,nyitott személyiség,rá adásul humoros is,az jön be az embereknek,de be jöhet más is. Viszont ha az emberben, meg van minden ami pozitív,Nagyon szeretni való lessz.es szeretni is fogják
2022. jan. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!