Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Borzasztóan utálom a telet,...

Borzasztóan utálom a telet, nagyon fázós vagyok. Írnátok prozitív gondolatokat ezzel az évszakkal akpcsolatban?

Figyelt kérdés
A hideg miatt teljesen beszoktam gubózni, ki se nagyon megyek a házból a kötelező dolgokon kívül. A sötét miatt egész nap lehangolt vagyok. És még sorolhatnám. Szóval arra kérlek titeket, hogy ossztáok meg velem, és a telet nem kedvelő társaimmal a pozitív gondolataitokat. :D

2018. nov. 30. 21:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem eső esik, hanem hó. (Utálom az esőt.)


Ha tényleg esik a hó, az szép.


Ünnepi hangulat.


Nem mintha az lenne a karácsony lényege, de azért jók között megemlíthető, hogy esetleg kapsz ajándékot. (Nem tudom, szoktatok-e ajándékozni.)


Ilyenkor sokszor olcsóbban lehet könyvet venni.


6-án ingyenesen lehet beiratkozni az egyetemi könyvtárba nálunk. (Bocs, de ez jutott eszembe. :D )


Nem kell magassarkút hordani ott se, ahol dress code van a munkahelyen, mert azt mindenki megérti, ha csizmában vagy.

2018. dec. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Számomra a tél olyan varázslatos évszak.Jönnek az ünnepek,minden ki van díszítve,készülünk a karácsonyra,együtt vagyunk a szeretteinkkel,kellemes illatok szállnak a házban.Lehet menni karácsonyi vásárba,ahol jó sült gesztenyét meg forralt bort lehet fogyasztani.

A téli táj pedig-számomra legalábbis-gyönyörű látványt nyújt.:)


És,ami a legjobb,hogy hamarosan a TV-ben újra leadják a Reszkessetek betörők összes részét már milliomodik alkalommal!:D

2018. dec. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

-Ha fázol, akkor még mindig felveheted a 3.pulcsit és a vastag zoknit is, viszont nyáron egy bizonyos szint után már nincs mit levenned. És úgy is folyik rólad a víz...

- Jól esik a napsütés, mert langyos és végre nem égeti szét a fejed, nem kell árnyékba menekülni.

- Nincsenek bogarak, darazsak, szúnyogok, nincs pókháló, kullancs.

- Sokkal hangulatosabb bekuckózni a kandalló elé kakaóval vagy forralt borral.

- Nyáron nincsenek karácsonyi vásárok, amik nagyon hangulatosak szoktak lenni és karácsonyi díszek sem.

- Bár egy jópár éve nincs annyi hó, de lehet hógolyózni a barátokkal, hóembert építeni.

- Az erdő is hangulatosabb ősszel és télen, pláne ha havas.

- Nyáron nem lehet hanyattesni a tükörjégen, csizmában. :D

- Nyáron nem esik a hó (én nagyon szeretem), maximum az eső. Viszont ha szakad a hó, akkor nem ázol carrá...

- Kellemesebb -10 fokban munkába menni, mint + 40-ben.

2018. dec. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én is utálom a telet, az általad leírt dolgok miatt. Egy valami van azonban, amiben számomra veri a nyarat: hogy nincsenek bogarak. Nagyon utálom őket, főleg a pókokat, azoktól egyenesen rettegek. Nyáron sajnos minden teli van velük, nálunk pl az udvarban baromi jól érzik magukat a hatalmas keresztes pókok, én meg este nem merek kimenni a házból tőlük. De pl a Balatonnál is minden tele van velük. Akinek nincs pókfóbiája, fogalma sincs h mennyire meg tudja keseríteni az ember életét. Ez számomra mindenképp pozitív h télen nem kell folyton amiatt rettegnem hogy hol sétálok bele egy pókhálóba, vagy a földről nem-e mászik rám egy. De mondhatnám még akár a darazsakat, büdösbogakarat, stb. amik szerencsére szintén nincsenek télen.

Plusz még amit szeretek benne az a hó. Imádok a hóesésben sétálni, olyankor nem érdekel, mennyire van hideg :)

2018. dec. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
20%

A tél szar.


Nyarat akarok!!!

2018. dec. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Például télen jobban esnek a forró italok, mint nyáron a 40 fokban. Imádok mécseseket, gyertyákat gyújtani, ami meleg hangulatot árasztanak és nagyon hangulatosak, de szintén a 40 fokban nem bírnám elviselni. Puha meleg jó minőségű anyagok esetében kellemes kelméket lehet viselni, pokrócokat... évekig lehetne sorolni miért jó.
2018. dec. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! (Y)
2018. dec. 6. 01:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!