Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a baj a próbálkozással?

Mi a baj a próbálkozással?

Figyelt kérdés

“Ne próbáld,tedd!”

“Probalkozni a kutyák szoktak”


Nos vagy en szenvedek fogalomzavarban vagy nem értem miert van ilyen negativ felhangja a probalkozasnak

Ha “teszek” vmit nem probalkozasnak hivom az meg ugyanugy jarhat bukással

Kicsit úgy érzem a szavakon való lovagolás ez csak

Vagy javitsatok ki ha tévedek


2018. dec. 3. 04:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Jah az. Ebben a hurrá optimista nyelvben a próbálodat arra tekerik ki, hogy nem akarod eléggé, hogy nem elég magabiztosan állsz neki.
2018. dec. 3. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, arra utalás hogy "csinálgatod de nem akarod eléggé".

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld", stb.

2018. dec. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Önbizalom, aki úgy áll neki hogy igen ezt megteszem, megfogom csinálni, annak van, a hozzáállás a lényeg nem a szavak, mondhatod szerényen, hogy megprobalod, de belül érezd úgy, hogy ez nem csak az lesz, hogy sikerülni fog.
2018. dec. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%

“Probalkozni a kutyák szoktak”: én ezt 1× megkaptam egy erőszakos, rámenős egyéntől...


A lényeg: vannak olyanok, akik az életet valóban úgy fogják fel, mintha a szavannákon kellene egymással harcolni az élelemért, a lakért. Ezek negligálják mindig a "próbálkozás" kifejezést, mert az agyukkal nem képesek elfogadni, hogy nem mindenki akar/tud erőszakosan elérni valamit, hanem mivel pl.: kevesebb energiája van, stb. az illetőnek, ők csak nehezebben tudnak célt elérni.

2018. dec. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!