Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet tenni, hogy megválto...

Mit lehet tenni, hogy megváltozzon a személyiségem? Lehetséges egyáltalán?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már elég régóta tudatában vagyok vele, hogy szorongó és emiatt félős vagyok, aki képtelen elengedni magát! Félek kettesben maradni az emberekkel, mert olyankor mindig kínosan érzem magam és semmi nem jut eszembe beszédtémának, vagy csak olyan dolgok ami tök unalmas még számomra is, nemhogy másnak!! Emiatt nincs is sok barátom, és úgy érzem, hogy néha kerülnek is (nyilván nem akarnak újabb kínos szituációba kerülni velem)

Van esélyem arra, hogy megváltozzak? Ez szerintem nálam valami szociális fogyatékosság amúgy, de nem akarom erre fogni! Nem érzem magam egyébként magányosnak, van 2-3 ember, akikkel jó barátságban vagyok és nekem az elég!

Viszont párkapcsolat téren nagyon bánt, hogy emiatt nem találok olyan partnert aki így elfogad! Az ismeretlenség ereje először sokat segít, nagyon jól betanultam már hogyan kell jó benyomást tenni első találkozásra az emberekre, de egy idő után amikor már nem tudok újat mutatni, mindig elkezdek szorongani, hogy nem fogom tudni fenntartani a kapcsolatot, és ez kínos és szánalmas szituációkat szül a barátnőmmel. Emiatt mindegyik elveszíti felém az érdeklődését pár hónap után, és szakítanak.


Lehet erre valamilyen megoldás? vagy zsák a foltját alapon hátha találok valaki hozzám hasonló lányt, aki szintén teljesen szorongó típus és elfogad?


Kinek mi a véleménye? 33/F



2018. dec. 3. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:

11 vagy 12 like van a profilképemen, mert amikor beállítottam ezt, akkor csináltam a profilomat és csak a legfontosabb embereket jelöltem be. De tudom, hogy az a 12 ember azért reagált a képemre, mert fontos vagyok nekik és szeretnek, nem azért, mert én vagyok a helyi Jani!


18/f


A kérdésre a válasz. Gáz. Mert abból a 70 emberből a fele nem azért likeolt, mert oda van meg vissza érted, csak max. nincs jobb dolguk.

2018. dec. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1:Rossz kérdéshez válaszoltál.


Az légy, aki vagy. Aki szimpatikusnak talál, az olyannak lát, amilyen valójában vagy,emellett értékeli is, hogy te az vagy, aki lenni szeretnél.

Beszélgetőpartnered fejében biztos több száz téma megfordul, amiből párat feldobhat kìnos csend esetén.

2018. dec. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, igen észrevettem, nem tudom mi történt. :) meghülyült a laptopom.


majd a moderátorok kitörlik :)

2018. dec. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"csak olyan dolgok ami tök unalmas még számomra is, nemhogy másnak"

-- Szerintem ilyesmin nem érdemes szorongani mondjad, aztán lesz valami. Tojni bele.

A zsák a foltját dologban hiszek.


A másik lehetőség, hogy a te korodhoz hasonló, kicsit idősebb nők már túl vannak a kötelező nagy csalódásokon a NAGY szerelemben, a hosszú 7-8 éves zátonyra futott kapcsolatokon, mi több a 60%-nál is magasabb válási statisztikát erősítik... Tehát jobban fognak értékelni, mint a huszonéves csitrik. Ha még gyerekük is van, és Te szereted, elfogadod a gyerekeket, még jobb.

Ezek ilyen "ha nincsen ló..." vagy "az a menő pasi megcsalt a titkárnőjével 10 év után, talán ez a kedves fiú nem tesz ilyet..." alapon indulnak, aztán bármi lehet belőlük.

2018. dec. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!