Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez tényleg annyira gáz?

Ez tényleg annyira gáz?

Figyelt kérdés

Mondjuk adva van egy gimis srác.


Elégé jól tanul, na persze sosem lesz egy NASA mérnök vagy Nobel díjas agysebész professzor, de nem lesz gond a diploma.

Mellette sportol, diákmunkát végez, és vannak tervei a jövőre.

Nem bulizós, nem iszik, nem drogozik, nem is próbálta, és életében 1X gyújtott rá, évekkel ez előtt.

A külsejével is elégedett, nem depressziós, nem vagdossa magát és nem sír folyton a suli pszichológusnak, hogy mekkora lúzer.


Nos nemrég megtudták otthon, hogy néha-néha elmegy "masszőrhöz".


Az apja szerint ezzel nincs gond, legalább nem csinál fel valami kislányt egy buliban. De az anyja ki van akadva.


De ez akkora gond?


A tanulás, a sport, az egészség, és a magánélet rendben van. A pénzt magának keresi és nem is kellene haza adnia, mert nincsenek odahaza anyagi gondok.


Jobb lenne buliban részegen, behányva szórakozni? Vagy abortuszra kísérni egy lányt, aki nem is érdekel? jobb lenne egész éjjel a monitor előtt játszani? Miért baj, ha valakit más érdekel és más a hobbija és mással szórakozik?



2018. dec. 4. 11:40
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim válasza:
0%

Hogy prostihoz járni jó-e vagy nem, lehet vitatkozni,

viszont prostizni is, prostinak lenni is normális, nem véletlenül hívják a legősibb szakmának, az idők kezdete óta megy a dolog, minden népnél, társadalmi formánál (max. illegalitásban), sőt, még a főemlősöknél (nem Pamela Andersonra kell gondolni, hanem a fejlettebb majmokra) is megvan.

2018. dec. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
58%

Se nekem, se másnak nem ártasz vele semmit, úgyhogy nem tartom gáznak.

Nem olvastam el a korábbi válaszokat, de az mondjuk nem annyira mindegy, hogy amúgy ismerkedsz "normálisan" is lányokkal? Erre mondjuk bulik, koncertek teljesen jó alkalmak, de ha nem pálya, akkor mindegy.

2018. dec. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
83%
Aki rendszeresen jár, prostihoz azt is üressé teszi, ezt ismerőstől tudom. De ha te is ki akarsz égni, akkor hajrá.
2018. dec. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:

Mivel jobb rendőrnek lenni? Az még undorítóbb, mint prostinak.

Ku...zni olcsóbb, mintha barátnőd lenne és őszintébb is. Azt kapod, amit kértél, nyilván ha eleget tejelsz...

2018. dec. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim válasza:
100%

Huha ennnyi ostoba álszent választ..

Látom mindenkinek magától értetődő hogy könnyűszerrel tud egy nővel párkapcsolatot kialakítani, pedig ez sok embernek egyáltalán nem ilyen egyszerű

Rengeteg férfi van aki nem tud érzelmileg megnyílni, introvertált, stresszel a nők előtt, nem azért mennek prostihoz mert az marha jó hanem mert máshogy nem tudnak szexhez jutni, szükségletei pedig mindenkinek vannak

Én is 23 vagyok és még nem tudtam egyetlen párkapcsolatot sem összehozni, és igen én is eljárok néhány havonta fizetős lányokhoz

Nem az útszéliekre kell gondolni, akik neten hirdetik magukat, a legtöbb jólszituált, folyamatosan szűrésre jár amiről papírt is tud mutatni, és naponta max 2-3 embert fogad akiket megválogat

Tudom hogy nem normális amit csinálok, de szerintem nem egy hatalmas bűn ez amit el kéne ítélni

Azokat akik itt savazzák ezeket a férfiakat és fizetős lányokat pedig bizonyára sosem volt gondotok kapcsolatot találni magatoknak, nagyon irigyellek titeket

Nekem ez egyszerűen nem megy ahogy sok más embernek sem, csakhát erről beszélni nektek nyilván nem fog senki ismerősök közül

Emellett amúgy halad az életem, van munkám, barátaim, de ez a kapcsolat dolog nem jön össze egyszerűen

2018. dec. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:

Gyakorlatszerzésre jó... amúgy nem nagy bűn, csak ne mondd el senkinek.


Viszont ha már tisztában vagy az anatómiával, akkor érdemes másban is edződni.


A szorongást csak úgy tudod legyőzni, ha kettesben találkozol csajokkal... és erre a qrva nem megoldás... sőt a szexben is csak egy hamis illúzió amit ad.


Nyilván ha a szorongással rontod el a lehetőségeidet, akkor szembe kell nézni vele és edződni. Sajnos máshogy nem megy. :( Esetleg pszichiáter és gyógyszeres terápia.

2018. dec. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!