Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez tényleg annyira gáz?

Ez tényleg annyira gáz?

Figyelt kérdés

Mondjuk adva van egy gimis srác.


Elégé jól tanul, na persze sosem lesz egy NASA mérnök vagy Nobel díjas agysebész professzor, de nem lesz gond a diploma.

Mellette sportol, diákmunkát végez, és vannak tervei a jövőre.

Nem bulizós, nem iszik, nem drogozik, nem is próbálta, és életében 1X gyújtott rá, évekkel ez előtt.

A külsejével is elégedett, nem depressziós, nem vagdossa magát és nem sír folyton a suli pszichológusnak, hogy mekkora lúzer.


Nos nemrég megtudták otthon, hogy néha-néha elmegy "masszőrhöz".


Az apja szerint ezzel nincs gond, legalább nem csinál fel valami kislányt egy buliban. De az anyja ki van akadva.


De ez akkora gond?


A tanulás, a sport, az egészség, és a magánélet rendben van. A pénzt magának keresi és nem is kellene haza adnia, mert nincsenek odahaza anyagi gondok.


Jobb lenne buliban részegen, behányva szórakozni? Vagy abortuszra kísérni egy lányt, aki nem is érdekel? jobb lenne egész éjjel a monitor előtt játszani? Miért baj, ha valakit más érdekel és más a hobbija és mással szórakozik?



2018. dec. 4. 11:40
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
26%
Jaj istenem a sok kasszanova,képzeljétek el van olyan aki nem tud vagy nem is akar kapcsolatot kialakítani de a testi szükségleteit ki akarja elégíteni.
2018. dec. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 A kérdező kommentje:

1.: Kezdünk nagyon elkanyarodni.


2.: Gimis vagyok, és nem kisegítős! Ne akarjátok már bemagyarázni, hogy a párkapcsolathoz nem kell pénz! Meg, hogy a nő ingyen van! Ha ez igaz lenne, akkor melós srácok is modell barátnőkkel mászkálnának, de én ezt nem így látom, vagy ti igen? És hol? (Persze gondolom, most egyből jön 4 troll, akik leírják, hogy ők ex-szépségkirálynő, bikini modellek és vagyonőr meg takarító a pasijuk.)

2018. dec. 4. 15:50
 43/66 anonim ***** válasza:
91%

Rá nem jöttem volna, hogy mi egy korosztály vagyunk.

Mihez kell pénz? Ahhoz, hogy valaki beléd szeressen? Ó, az már régen nem szerelem...

2018. dec. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
78%

42: Így már értem, ha nagyon csúnya vagy, és még hülye is, akkor persze, hogy nem lesz csak úgy egy gyönyörű, kedves barátnőd. Ezt aláírom. Ehhez már tényleg kell pénz, hogy téged valaki elviseljen.

De általában az emberek tisztában vannak önmagukkal és hozzájuk hasonló kaliberű társat keresnek, választanak. De még a bulikban is a hasonlót keresik, nem azt, akinél semmi esélyük.

2018. dec. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 A kérdező kommentje:

43.-nak.


Tessék? A suliban IS nézik a lányok a pénzt!

Telefon és ruha márkája a srácokon. Hol lakik. Ki/mi az apja. És a mozi, meki, uszoda sincs ingyen.

2018. dec. 4. 15:57
 46/66 anonim ***** válasza:
88%

Biztos van olyan, aki nézi.

Én és a abrátnőim speciel nem vagyunk ilyenek, sőt, kb. két olyan barátom van, akinek tudom mit dolgoznak a szülei, de csak mert találkoztam velük és mesélték. Őszintén nem is érdekel, kinek mit dolgozik az apja, anyja.

Teszek arra, ki hol lakik, ez max program szervezésnél merül fel, hogy kinek mennyire jó az adott helyszín.

Milyen ruha márka? Azok az undormányok, amiket a páwa srácok hordanak? Fú, ugyan már. XD

Amíg tudok írni a másiknak, még a telefonja se érdekel. :O

Én magamnak fizetem a jegyeket, ételeket mindenhol, ne félts. ;)

2018. dec. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
90%
Most, hogy már tele vagy HPV-vel a legjobb tényleg az, ha csak prostizol, nem fertőzöl meg rendes csajokat.
2018. dec. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 A kérdező kommentje:

47.-nek.


HPV-t csak prostik terjesztenek? Hűha, okos vagy!

2018. dec. 4. 16:11
 49/66 anonim ***** válasza:
89%

Tudod, amikor egy prosti soktucatnyi HPV-jével találkozik a szervezetet, akkor ott elég sanszos, hogy 1-2-t abból a légyottból azonnak beszerzel. Mert akkor sorozatlövő tüzérséggel támadnak a szexpartnered vírusai. Ugyanígy újakat a következő alkalmakkor...


Míg ha egy 1-2 HPV vírust hordozó könnyed csajt nyalogatsz edzetten, egészségesen, akkor azért elég alacsony az esélyed a HPV fertőzésre.

22 éve sorkatonaként nekünk anno állománygyűlésen jól elmagyarázta ezredorvos. Összegzése: a "könnyed csajok" nem olyan veszélyesek, de a prostik nagyon.

(Megjegyzésem: ma férfiak több mint 60% HPV vírushordozó)

2018. dec. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 A kérdező kommentje:

Köszönöm a HPV = prostiktól kapod el, felvilágosítást!

Ha a 60% pasi hordozó, akkor csak lányokkal leszek életem végéig!


És a herpesz? Az állítólag 80-90%! Akkor csók senkivel...vagy már mindegy? Csak, mert az meg az idegrendszerre is rámehet!



Ha esetleg gondoljátok, írjatok nyugodtan a bojlis horgászat, Nissan GT-R váltóproblémái vagy a Clorox fehérítő alternatív felhasználásai témakörben!

2018. dec. 4. 16:36
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!