Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez tényleg annyira gáz?

Ez tényleg annyira gáz?

Figyelt kérdés

Mondjuk adva van egy gimis srác.


Elégé jól tanul, na persze sosem lesz egy NASA mérnök vagy Nobel díjas agysebész professzor, de nem lesz gond a diploma.

Mellette sportol, diákmunkát végez, és vannak tervei a jövőre.

Nem bulizós, nem iszik, nem drogozik, nem is próbálta, és életében 1X gyújtott rá, évekkel ez előtt.

A külsejével is elégedett, nem depressziós, nem vagdossa magát és nem sír folyton a suli pszichológusnak, hogy mekkora lúzer.


Nos nemrég megtudták otthon, hogy néha-néha elmegy "masszőrhöz".


Az apja szerint ezzel nincs gond, legalább nem csinál fel valami kislányt egy buliban. De az anyja ki van akadva.


De ez akkora gond?


A tanulás, a sport, az egészség, és a magánélet rendben van. A pénzt magának keresi és nem is kellene haza adnia, mert nincsenek odahaza anyagi gondok.


Jobb lenne buliban részegen, behányva szórakozni? Vagy abortuszra kísérni egy lányt, aki nem is érdekel? jobb lenne egész éjjel a monitor előtt játszani? Miért baj, ha valakit más érdekel és más a hobbija és mással szórakozik?



2018. dec. 4. 11:40
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
86%

Nem gáz hanem szánalmas.

Nem leszel attól jobb ember hogy nem iszol/ bulizol de igenis rosszabb ember vagy attól ha annyira nem vagy képes hogy felszedj magadnak egy nőt, hanem inkább a szüleid pénzéből fizetsz egyet

2018. dec. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
87%
Ha lenne valami gond veled, mondjuk ronda lennél és ez miatt nem állnának veled szóba a nők, akkor elfogadhatónak tartanám ezt az egészet, mert nem lenne más választásod. Így viszont, hogy állításod szerint semmi gond veled, nem értem, hogy miért nem keresel inkább egy normális barátnőt.
2018. dec. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 A kérdező kommentje:

Szerintem itt valami gond van a fejekben!


Szerintetek csak ronda, beteg, lúzerek járnak, erőszakkal az útszélére kényszerített, HPV-s szakadt nőkhöz, perverzkedni?


Aki ennyit gondol erről, úgy, hogy nem volt még és nem ismer senki érintettet, az minek nyomja itt fullba a kretént?


Nekem nincs gyerekem, ezért nem is megyek a baba-mama rovatba égetni magam és trollkodni.

2018. dec. 4. 17:18
 54/66 A kérdező kommentje:

A sok privátra itt válaszolok:


Igen, gimnáziumban tanulok.

Igen, voltam dokinál, kellet a diákmelós kiskönyvhöz.

Nem, nem adok csaj címeket.

Nem, nem vagyok látens meleg.

Nem, nem a szüleim pénzét költöm.

Nem, nem zsebet még ki csaj, bár nem is viszem az irataimat.

2018. dec. 4. 17:32
 55/66 anonim ***** válasza:
32%

A nők vannak csak felháborodva, mert nem szeretik a mondást: minden nő egy kva. Csak van, aki keres is vele. Nem annak gáz, aki fizet érte. Annak gáz, aki csinálja. _Mindig_ van választás. Szóval akárki is kerül kva sorsra, az első sorban magának köszöneti. Nem sajnálom őket. Különben is, miért a srácot kell elítélni? Ő csak fizet egy szolgáltatásért.

Phil Collins Mama című száma, bárki...? Nekem csak az jut eszembe róla. És Philt sose ítélném el.

(Ja, amúgy magam is nőnemű vagyok)

2018. dec. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
46%
A faxért kellet lepontozni azt amit írtam? Az igazságot írtam le!
2018. dec. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
18%

fáj az igazság kérdező?

Igen normálisabb lenne szórakozni jàrni és normális párkapcsolatot kialakítani. Ez nem hobbi, ha majd szeretnél családot és ezt megtudja a leendő gyereked anyja, úgy menekül majd ahogy csak tud

2018. dec. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
15%
Én arra az igazságra gondoltam hogy valakinek igen is kell prostituált! Akinek olyan betegsége van hogy nem tud miatta kapcsolatokat kiépíteni annak is ki kell elégíteni a vágyait!
2018. dec. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
83%

Nem lesz népszerű a válaszom:

Kérdező, az dicséretes, hogy az élet többi területén helyt állsz, de ezzel magadnak okozol gondot.

Érzed, hogy itt valami nem stimmel, de nem tudsz mit kezdeni a véreddel.

Nem okoz tartós boldogságot semmifajta egyéjszakás kaland, csak pillanatnyi örömöt, és "másnaposságot".

Egy lánnyal egy hűséges kapcsolat tesz csak boldoggá, ami nehézségeket is rejt. De honnan is tudhatná, aki nem lát erre példát? Hát, gondold meg, kérdező.....

2018. dec. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
28%
Végigolvastam, 21-esnél is nagyon ott a pont, magadat teszed tönkre, ha nem állsz ellen a kísértésnek. De a Te szabad döntésed.
2018. dec. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!