Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Előnytelen külsejű emberek,...

Előnytelen külsejű emberek, ért már titeket megaláztatás a külsőtök miatt?

Figyelt kérdés
Hogy reagáltatok, mennyire hagyott nyomot bennetek?
2018. dec. 4. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Engem már igen. Csúfoltak miatta.
2018. dec. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Miért merült fel benned ez a kérdés?
2018. dec. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Sajnos igen erre rájön még a mentális betegségem?
2018. dec. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Általános iskola felső tagozatban kövérkés lány voltam, ott folyamatosan kaptam erre a megjegyzéseket. Azóta sem olyannak látom a tükörben magam, amilyen mások szerint vagyok, az önbizalmam is igen alacsony, szóval elég nagy hatással voltak rám ezek a megjegyzések.

Nemrég utcán szembejött három srác, beszélgettek, és rám mutatott az egyik, hogy '... olyan állapotban még ezt a ronda lányt is szépnek látnám.'. Ez persze nem tipikus megalázás, de újra földbe tiporta az önbecsülésem ez a megjegyzés, pedig már éppen kezdtem, ha nem is szépnek, de átlagosnak érzeni magam.

Tanuláságként csak mondom, hogy ne szóljatok le senkit a kinézete miatt, mert sokaknak iszonyat nehéz kilábalni az okozott mélypontból.

20/l

2018. dec. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Igen, ért. Nem reagálok, azt minősíti, aki mondja.
2018. dec. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Éveken keresztül, sosem bocsátottam meg azoknak akik megaláztak, mindegyiknek emlékszem a nevére és arra hogy hogy néz ki, és soha nem is felejtem el őket.
2018. dec. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Igen. Duci vagyok, ráadásul magas, vaskos testformával. Beszélgettem egy ismerősömmel a buszmegállóban, majd felszálltam a buszra, és meghallottam a két plázacicát, akik végig mellettünk álltak: "B.szki azt hittem ez férfi!" "Hihi én is!"

Pedig nem voltam férfiasan felöltözve, női kabát volt rajtam farmerral és edzőcipővel. Mégis hazafelé menet a könnyeimet morzsolgattam. Most hirtelen ez jutott eszembe, pedig hajjaj de mennyi van még!

2018. dec. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szàmtalanszor. Szintén túlsúly miatt Az ember vagy belesüllyed az önsajnàlatba, vagy leszarja. Úgy is azt minősíti az ilyesmi, aki ismeretlenül ítélkezik. Nem mintha bàrki kívàncsi lenne a véleményére. Èn màr leszarom magasról az ilyet. Szànalmasnak tartom az ilyen lényeket. Rég megtanultam, hogy csak önmagamnak kell megfelelnem, semmi màs nem szàmít, az egészségem miatt léptem a vàltozàs nehézkes útjàra. A kinézetem nem érdekel. Ahogy az se ha valakinek nem tetszik. Szarjon sünt, nézzen félre azt csókolom. Vagy nézzen tükörbe. Nincs ember a földön akin ne lenne hiba. Senki sem tökéletes, bàrmennyire is ezt képzelik magukról az ilyen megmondóemberek...
2018. dec. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Aki más külsejét ócsárolja,az önmagával nincsen megelégedve.
2019. febr. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, végig általánosban. Elég mély nyomot hagyott bennem, alapból hiperézékeny vagyok így nagyon megviselt és máig önbizalomhiányos vagyok és asszociális.
2019. febr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!