Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem nagyon magánakv...

Csak szerintem nagyon magánakvalóak és visszahúzódóak a magyarok?

Figyelt kérdés

2018. dec. 4. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért gondolod így?
2018. dec. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak mert valaki olyan helyzetbe kerül,ami nem éppen fényes,vannak érzelmei attól még,és ő sem kevesebb nálad. Azért mert egyesek nem kerültek soha az életben olyan helyzetbe,és a hangyapénisznyi elképzelésülkel mindenféle jelzőkkel illetik azokat,akiknek nem olyan jó,és emiatt másképp viselkednek...van sok olyan,akinek nem ártana az,ha egy szakember a gondolkodásmódjukon változtatna,alairom...rengeteg...de attól ők még normális emberek,csak segítségre szorulnak..
2018. dec. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%

Hát ne haragudj, de amennyi bántást és elnyomást kaptunk az idők alatt és most is ezt kapjuk (lásd EU), nem csodálom. Ennek a népnek mindenért nagyon keményen meg kellett dolgozni, szenvednie és mindent elvettek tőlünk! És ha ez nem lenne elég, azt is megmondanák, kivel kell együtt élnünk! Nekünk mindenért kőkeményen kopott a körmünk, dolgozunk, mint egy állat és képesek lennének tönkretenni bennünket a mocskos migránspolitikával.


És valahol baj is, hogy a magyarok szégyellik felvállalni a származásukat. Németországban pl. utolsó cigányszámba vesznek bennünket, a 2. vh. ideje alatt kiírták a boltokra, hogy ,,Vigyázz, mert a magyar lop". Soha nem loptunk semmit, kemény munka az, amit a magyarság véghezvitt. Ez a nép megállás nélkül dolgozott és dolgozik, más nép gyermekeinek meg havajdizsi van, ölükbe hullik minden.

Sajnos ezek miatt a magyaroknak nincs semmi büszkesége. Pedig lenne mire fel annak lennünk. Én akárhányszor Londonban járok, felveszem a ,,Hungary my homeland" pólómat és emelt fővel sétálok az utcán és teszek rá, hogy ki mit gondol!!!


18/f

2018. dec. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

"Hát ne haragudj, de amennyi bántást és elnyomást kaptunk az idők alatt és most is ezt kapjuk (lásd EU), nem csodálom. Ennek a népnek mindenért nagyon keményen meg kellett dolgozni, szenvednie és mindent elvettek tőlünk! És ha ez nem lenne elég, azt is megmondanák, kivel kell együtt élnünk! Nekünk mindenért kőkeményen kopott a körmünk, dolgozunk, mint egy állat és képesek lennének tönkretenni bennünket a mocskos migránspolitikával.



És valahol baj is, hogy a magyarok szégyellik felvállalni a származásukat. Németországban pl. utolsó cigányszámba vesznek bennünket, a 2. vh. ideje alatt kiírták a boltokra, hogy ,,Vigyázz, mert a magyar lop". Soha nem loptunk semmit, kemény munka az, amit a magyarság véghezvitt. Ez a nép megállás nélkül dolgozott és dolgozik, más nép gyermekeinek meg havajdizsi van, ölükbe hullik minden.


Sajnos ezek miatt a magyaroknak nincs semmi büszkesége. Pedig lenne mire fel annak lennünk. Én akárhányszor Londonban járok, felveszem a ,,Hungary my homeland" pólómat és emelt fővel sétálok az utcán és teszek rá, hogy ki mit gondol!!!



18/f"



Na látjátok!!! Ezért a pillanatokért érdemes feljönni gyakorira:DDDDDDDDD hát eskü sírok 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

2018. dec. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hiába gúnyolódsz és pontozol le, akkor is igazam van. Mint mindig ;)
2018. dec. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

"Hát ne haragudj, de amennyi bántást és elnyomást kaptunk az idők alatt és most is ezt kapjuk (lásd EU), nem csodálom. "


Wtf?

2018. dec. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

Én olyan elnyomást és bántást még nem láttam, ahol pénzt kapok érte. Ahol 5 forintot fizetek és kapok 5000-et vagy többet.

18 éves kis taknyos. Mit tudsz te a világról, annak működéséről...

2018. dec. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Többet, mint Te!
2018. dec. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!