Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változtassak a személyi...

Hogyan változtassak a személyiségemen?

Figyelt kérdés

Szeretnék a személyiségemen változtatni, hogy ne legyek ennyire negatív, flegma, bunkó az emberekkel, és hogy ne legyek hisztis, de hisztizzek ha valami nem úgy jön össze ahogy akarom. Meg nagyon önbizalom hiányos vagyok és mindenhez negatívan állok hozzá, és másokon vezetem le a feszkót.

Szeretnék olyan ember lenni , aki kedves a másikkal, segítő kész, mer beszélni idegenekkel, magabiztos önbizalommal teli lány. pozitívan állni a dolgokhoz , ha valami bajom van , nem hisztizni, meg nem levezetni másokon. Olyan lány aki élvezi az életet, vidám.

Köszönöm a válaszokat!


22/L


2018. dec. 4. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel te ilyen tipusu ember lehetsz, ezert nehezen fogsz tudni rajta valtoztatni. Ha meg valtozni szeretnel, magadra kell olts egy szerepet, ugy meg meghazuttolod magadat. Akkor meg azert lesz kenyelmetlen a borodben. Persze ha lelkiproblemad van es amiatt vagy ilyen, akkor probald meg azt legyozni ami kivaltja nalad ezt az egeszet. En vilageletemben zarkozott voltam. Szamomra az edzes hozta meg a vegso formam. Tobbnek ereztem magam azaltal, hogy kondiba jarok. Jobban ereztem magam a boromben, nem szegyeltem utana a velemenyemet kinyilvanitani tobb ember elott. Azota eleg sok baratom lett, ha ugy tartja szabadidom kitudok kapcsolodni mas emberekkel. ( pl.: egy pubba beulunk, iszunk valamit )


Egy szonak is szaz a vege, szamolj le a demonjaiddal. :)


A kulsod miatt vagy zarkozott? Vagy a belsod miatt kevesebbnek tartod magad masnal?


De amugy az “ilyen” embereknek is vannak baratjai.


25/F

2018. dec. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Te vagy az én női verzióm 😂

A személyiség fejlesztés hosszadalmas folyamat. Jó pont hogy már megtalàltad a hibákat. Az okok feltárása a következő lépés. Pl én mindig utáltam bunkózni másokkal mégis csináltam. Egyfajta önvédelmi reakcióként megelőző támadást mértem. El kellett engednem hogy folyamatosan védem magam akkor is ha olyan emberrel beszélek aki amúgy nem akar megbántani. Hogy ez miért ilyen hibásan fejlődött ki bennem ahozz pedig vissza kellett mennem egészen a kisded koromig.

Ezt kb minden tulajdonsággal el kell játszani kitalálod miért ilyen és milyen lehetne helyesen. Ehezz vannak remek személyiség fejlesztő könyvek. Hasznosak és viszonylag érdekesek is ha egy kicsit érdeklődsz a pszhiológia iránt.

2018. dec. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tényleg jó pont, hogy ezeket felfedezted!

Bizton merem ajánlani a Kerner Tibor: Sziklaszilárd Önbecsülés című könyvet. Baromi jó, én csak kölcsönbe kaptam, de alig várom, hogy beruházzak egy sajátra, olyan érthetően ír le dolgokat, és logikusak hogy tényleg csak ajánlani tudom.

2018. dec. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!