Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szégyellem hogy munkanélküli...

Szégyellem hogy munkanélküli voltam. Hogy lépjek túl ezen?

Figyelt kérdés

Április óta voltam itthon. Rendszeresen jelentkeztem állásokra, küldtem az önéletrajzokat, rengetegszer vissza sem jeleztek. Próbálkoztam ahogy tudtam. Néha volt alkalmi munkám, de bejelentett nem. A munkaügyin keresztül kaptam egy lehetőséget, ahova felvettek dolgozni. Nagyon lelkes vagyok. Örültem a munkának. Ma az egyik főnökkel beszélgettem, aki kérdezte mióta nincs munkám. Majd kérdezte hogy akkor miből éltem eddig? És miért nem mentem el benzinkútra vagy gyárba dolgozni ha annyira akartam.

Lehet van benne valami, bár a szakmámban szerettem volna elhelyezkedni, azért jártam egyetemre. Viszont rokonoktól is megkaptam már hogy akár a közmunkát is be kell vállalni. Szüleimmel lakok, ők támogattak benne hogy találjak normális állást, viszont nagyon szégyellem hogy munkanélküli voltam. Gondolom a főnök is egy semmirekellőnek tart ezután.

Hogy lépjek túl ezen?

N


2018. dec. 7. 21:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Akkor főleg ne foglalkozz vele!


Kérdezte kollégád valamelyik?

2019. ápr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nincs kollegam. Egyedül vagyok alkalmazott.
2019. ápr. 1. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!