Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinaljak ha megutaltatta...

Mit csinaljak ha megutaltatta velem a kinaiakat? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Szoval van egy kinai lany osztalytarsam aki oroszlan jegyu.Egyszeruen annyira idegesito a lany.O kijelentette hogy a mindig jobb akar lenni mindenkinel,meg mindig mindenkit es mindent leszokott fikazni.Ha csinaltatok egy uj kormot akkor neki soha nem tetszik mindig azt mondja hogy ez nem jo de ha uj cipot veszek akkor meg azt mondja hogy eleg fura cipo meg furcsa formaja van.Szeret iranyitani is.Mindig ha valamilyen csoportos feladat van akkor o akar a vezeto es a kozeppontban lenni.Nagyon hangos egy lany.Es ugy oltozik mint egy ribi.A multkor bejott egy piros trikoba egy fekete miniszoknyaba es egy brutalisan voros ruzsban.Hallottam is hogy par osztalytarsam is megjegyezte hogy ugy nez ki mint egy ribi.A multkor meg tanultam az angolt egy masik osztalytarsammal es odajott es kirohogott az angol kiejtesem miatt.Mit csinaljak vele? Van egy barati korunk az osztalyba amiben o is benne van es nem tudom elkerulni es nem is akarom azt a barati kort otthagyni egy ember miatt.Es tenyleg megutalam a kinaiakat mert barmilyen kinai lanyra ranezek az utcan akkor egybol ez az osztalytarsam jut eszembe hogy mindegyik ilyen unszimpi.17/l
2018. dec. 9. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Az írásod alapján azt hittem, max. 14 éves vagy, aztán megláttam a szöveg végén, hogy 17/l...Ennyi idősen még gázabb, hogy egy hülye ismerősöd miatt egy kalap alá veszel egy egész népcsoportot.
2018. dec. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
41%

Te magadnak keresed a bajt...az viszont nagy hiba, hogy megutáltad a kínaiakat..az egyik legkiválóbb, legszorgalmasabb, legokosabb nép..


ezt a los lotyoszt pattintsd le, mert élvezi, hogy hülyét csinálhat belőled..látja a testbeszédeden, hogy félsz tőle... vert helyzetben vagy.


amerikai kutatások szerint Kínában annyi ember IQ-ja 175 feletti, mint az USA lakossága..

2018. dec. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
Nyugodtan utálhatod őket! Elmondok egy nem annyira közismert dolgot! Kína területe sokkal kisebb valójában mert több országot kebelezett be,például ott vannak az Ujgurok nagyon közeli rokon népünk,ott vannak a mongolog is amit tudni kell róluk,hogy rabszolgák a saját hazájukban, a lányaikat a kínaiak elhordják szexrabszolgának, a földi javaikat elveszik tőlük,gyakori a gyilkosság és így tovább! A kínai való életben igen csak egy mocskos nép! Sőt az Ázsiaiak közül ők a legrosszabbak meg szerintem a legrondábbak is!
2018. dec. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem felek tole.Nem is mutatok ki semmit.Kulonben az elejen meg normalis volt az elmult 4 evben de most kezdett el ilyen lenni.Az elso valaszolnak meg azt uzenem hogy ertelmes valaszt varok es nem egy ilyen semmire kello valaszt.Koszi
2018. dec. 9. 14:26
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Ez miért volt semmirekellő válasz? :D Mondjuk igaz, nem is tudom, mit vártam olyasvalakitől, aki agyilag egy általános iskolás szintjén maradt.
2018. dec. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
36%

Nézz a szemébe, és nyúlj a bugyijába.


De, első körben csapj a popsijára, ilyenkor összerándul a vaginaizma, élvezi fogja.

2018. dec. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!