Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezen az oldalon miért van...

Ezen az oldalon miért van ennyi ember, aki szereti a halálba túlhajszolni magát?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasni, hogy kell az én-idő, egészségtelen a rohanás, egészségtelen a kevés alvás, pihenjünk, lassítsunk le.

Itt ezen az oldalon meg az az általános, hogy valaki kihajtja magát, 5-6 óra alvás, ébren pedig végig betáblázott, rohanós napirend... Aki nem ezt vallja, kérdése alatt ekézik, a válasza pedig 0%-os.


2018. dec. 9. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert ez a mai magyar valóság. Így élnek az emberek. Az nem biztos hogy önszántukból csinálják, de ez van, élni kell, a munkáltatók pedig elvárják.
2018. dec. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tény, hogy én éjjeli bagoly vagyok, ugyanis vendéglátózom, éjfél után érek haza. Aztán kb. csak hajnali 5-6 óra körül alszom el, délutánra megyek vagy dolgozni vagy suliba, amikor kell. Tehát én inkább éjjel vagyok elérhető itt, meg most, épp a munkahelyemről, mert nincsenek sokan. Összességében azért hajszolom magam túl, mert szeretnék lenni valaki és nem naplopó vagyok. Vannk céljaim, terveim, kiszemelt városok, ahova el akarok utazni stb. Nem a szőrszálakat számolgatom a seggemen, hanem teszem a dolgom.
2018. dec. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én meg szeretnék fényképezni, rajzolni, horgolni, túrázni és igen, olykor dögleni is, én is szeretnék valaki lenni, ember nem pedig egy túlhajszolt, minden nap síró, 0-24 szomorú, energiahiányos időroncs
2018. dec. 9. 18:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát sajnos munkából élünk. Befektetett energia nélkül senkinek nem hullik az ölébe Dáriusz kincse. Tudod, rengetegen vagyunk agyonhajszolt energiaroncsok, ahogy te írod. De mit csináljunk? Ez nem Hollywood, ahol besétálsz egy stúdióba és egyből te vagy a megsztár és kapod a milliókat. A magyaroknak mindig mindenért kínkeservesen meg kellett dolgozniuk. Arról nem beszélve, hogy mindig mi piszkáltuk ki a gesztenyét a forró parázsból, hogy mások éljenek, mint Marci - hevesen... Vagy megszoksz, vagy megszöksz.
2018. dec. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell elfogadnod ezt a mentalitást, simán élhetsz jól anélkül, hogy kidolgozd a belet, és nyugdíj előtt elpatkolj.
2018. dec. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!