Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az előbb beszélgettem valakive...

Az előbb beszélgettem valakivel egy anonim oldalon, anotalknak hívják. Csak játszottam vele, de minden szavam ette. Erről jutottak eszembe a következő gondolatok. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Az idő csak telik. Kezded megérteni, megérteni mindent. Mindent mi veled történt. És az idő csak telik, rohan. Másban látod önmagad. Látod, aki voltál, milyen naiv és hiszékeny voltál. Sebezhető és védtelen, vágyakozó és hiszékeny, nagyon hiszékeny. Oda adtad magad, egész lényedet. Hittél abban, hogy igaz lehet. Milyen szép is, élvezed. Először még nehezen, de elhiszed. Olyan nagy szavak: te vagy az, csak te. Pedig akkor még nem látod, hogy ebben az egészben nem vagy több, mint egy báb. Jó vagy persze, persze. De meddig és mire? Az egész egy színjáték, de te nem látod, nem látsz a színfalak mögé. Egy kellék vagy csupán. Őrült vágyakozásodon még te is meglepődnél, ha kívülről látnád. Persze nem vagy hibás, csak kis naiv. Hisz te is ugyan arra vágysz csak, mint itt mindenki. Arra a személyre, akinek te vagy a legfontosabb. De nem ismered azt, aki vagy, az emberi fajt. Mert bár annyi szépség van benne, kivételes, de álszent és hűtlen. Hisz az élőlények közül kiemelkedik, mert szerelmes lesz, de ocsmány, gerinctelen. Mert nem tartja a szavát. Megígéri, hogy te vagy az a személy, még is más karjaiba omolva élvezi az estét. És veled mi van, te hol vagy? Gondolataid még mindig a múltban. Tagadhatod, de felesleges. Míg neki semmi voltál, te még most is vágysz rá, de mondd meg, minek?
2018. dec. 10. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
ekkora szöveg videoklipp nélkül már nem fog átmenni..én is belefülledtem pár sor után
2018. dec. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Érdekes gondolatot és több gondolatot is szült bennem.

-Ki elárulja azt ki szìvből szereti és bìzik benne az a világ leg gonosszabb elmebetege

- Az ilyen csalódások erősebbé teszik a naiv embert. És ne akarj olyan embert ellenségedül akit az árulás és a csalódás tett erőssé.

-Továbbá sose hidd hogy te vagy a legokosabb. A kellék, a báb aki a történet szerint nem lát tovább. Lehet hogy nem is oly ártatlan védtelen és naiv mint amilyennek tűnik. A legokosabb sosem mutatja ki mennyire az is. Háttérből uralja a történteket, és jót nevet.

2018. dec. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Csak az első pár sort olvastam el, de ennyi is elég volt ahhoz, hogy rájöjjek, egy nagyon különleges kis ~14 éves hópehelyke vagy, akiben egy filozófus veszett el. Mostmár remélem, nyugodtan fogsz aludni.
2018. dec. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Ne haragudj de én is feladtam az olvasást pár sor után. Ezek a gondolatok előbb utóbb minden emberben megfogalmazódnak kinek előbb kinek kesobb

Semmi uj

2018. dec. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Én elolvastam az egészet, teljesen átjött. Nagyjából egyet is értek Veled.
2018. dec. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyesek félreértettek valamit. Én nem mondtam erre, hogy ez egy vers, vagy dalszöveg, vagy alkotás. Csupán csak pár sor. A kérdés pedig az volt, hogy ti mit gondoltok, egyet értetek-e vele vagy másképp látjátok :)
2018. dec. 10. 23:46
 7/9 anonim ***** válasza:
29%

Szép költemény. Nem vagyok nagy költő de megpróbálok választ szavalni rá 😀


Kedvesem ki elárult bosszút érdemel,

Hadd higyje csak azt elment az ép esze

Legyen benne izgalom és félelem mert kit elárult nem felejt. Meg bosszulta magát; rá hozzta a frászt. Ezzel továbblépet és elengedte a szukát. Rájött hogy ki neki oly fontos volt egy szìvtelem dög, ezért nem tagadja nem sóvárog utánna már. Legyen csak boldog más karjaiban mìg én a nimfo pincércsajt reszelem a földön.


Oké nem egy Shaksper de 12 óra meló után azért nem rossz 😂

2018. dec. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Üdv a való életben ;-)
2018. dec. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Megannyi lehetséges mentális betegség jelei.
2018. dec. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!