Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mégis mi van velem?

Mégis mi van velem?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok,vannak olyan napjaim,mint a mai,hogy egyszerűen annyira összegyűlik bennem valami idegesség,valami belső érzés,hogy elegem van mindenből,hogy kitörök.

Az előbb a kutyarámra szóltam rá már,mert hirtelen elegem lett,hogy bárhogy próbálom tanítani,fegyezmezni,cseppnyire sem hallgat rám. Aztán porszívozók,kiég a lápma,aztán egy pillanat múlva feloltom a másik szobában is,és újra előjön,az érzés,hogy kur**ra elegem van,szinte feljön a torkomig és kiáltanék,hogy elég. Nem akarom a zajt,nem akarok fekelni az ágyból,az edzéstől elmegy a kedvem. Lehet sokan azt írnák,keressek fel valami szakember,de a közelben sehol nincs,és keretem se. Segítenék,aki hasonló helyzetbne volt már.



2018. dec. 11. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ez vígasztal ugyanilyen napom van. Már csak egyetlen egy szikra kell és teljesen felrobbanok. Én így keltem ma, pedig nem így szoktam.
2018. dec. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Vígasztal,mert akkor tudom,hogy nem egyedül vagyok ezzel..

Én most képzeld,ledőltem az ágyra,és csak csendben bámultam a plafont,és lassan az érzés elszállt belőlem. Remélem szép napod lesz a későbbiekben. :)

2018. dec. 11. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!