Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is utáltok sportolni járni...

Ti is utáltok sportolni járni januárban?

Figyelt kérdés
Igazából ha nem is utálok ilyenkor edzeni és mozogni járni csak nagyon idegesítenek a "Majd januártól minden is megváltozik" emberek. Én is elkezdtem edzeni valamikor és voltam új a teremben és a pályán. Viszont januárban nagyon kellemetlenül érzem magamat a teremben. Szinte mindig tömegnyomor van, az új emberek több mint a fele csak mobilozni, beszélgetni, fényképezési jár a terembe. Szegény pultos folyton pakolhatja a helyére a dolgokat mert a gyökerek olvasni sem tudnak. Nem tudnak "normálisan" edzeni, step padra lépkednek 2 súlyzóval, gumiszalaggal, ordítva, nyögve persze a terem másik felébe kell hordani mindent legalább 4 pár súlyzóval betáratni aztán ott hagyni mindent. Pucéran kell járkálni az öltözőben mert a ruha az biztos nem hagyja lélegezni az izmaikat. Februárban és a hónap 2. felében persze lemorzsolódnak ezek az emberek. Valaki mondjuk 1 év múlva visszatér és ez a ciklus folytatódik.

2018. dec. 11. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig jót röhögök az ilyen embereken. :D Aki céltudatose és tényleg sportolni akar, az egész évben jár és nem fényképezi magát közben, mert nem kellenek nekik a netes "jaj, de jól nézel ki" hozzászólások. Ők nem magukért, az egészségükért sportolnak, edzenek, hanem a közösségi médiának.
2018. dec. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tényleg van ilyen? Ez durva. Mesélj még!
2018. dec. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
November közepén kezdtem terembe járni és már előre félek a januártól, most nem nyugatattál meg. :D
2018. dec. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!