Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől válhat valaki megrögzött...

Mitől válhat valaki megrögzött hazudozóvá?

Figyelt kérdés
Gyermekkorában hazudni kényszerülhetett sokszor pl. szigorú szülők miatt? Vagy mi más okokból lehetséges ez?

2018. dec. 11. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi számít nálad hazugságnak?
2018. dec. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha nem az igazságot mondja. Pl. megeszi a kompótot, és azt mondja, nem ő ette meg. Ez csak egy példa, de kb. ilyen a hazugság.
2018. dec. 11. 19:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs rá egységes ok úgy vêlem.Meg szerintem gyenge jellem az aki azért hazudik hogy megússzon valamit.

Tudom, mert én is ilyen voltam.Az ilyen emberek szeretik halmozni a problémákat aztán csodálkoznak hogy miért vannak mélyponton.

2018. dec. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Én elhitetem a másikkal hogy nem úgx történt ahogy gondolja de inkább összezavarom a másikat.

Nem tudom nagyon jól ki tud húzni a hazugság a csávákból de szerintem nekem van valami nárcisztikus személyiség uavarom

2018. dec. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Pl.: van egy alapproblémája (részleges/teljes inkontinencia), ami miatt állandóan kompenzálni akar/-kell, mert fél a megszégyenüléstől. Ez rögzül benne kiskora óta, és ez megmutatkozik a későbbiek során is az élet más területén.
2018. dec. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezen már én is sokat gondolkodtam. Van egy gyerekkori barátom (ma már családapa), aki tizenéves korában rengeteg különös történetet mesélt, ami állítólag vele esett meg. Mindenki pontosan tudta, hogy ezeket csak kitalálta. Többször is mondtuk neki, hogy ne erölködjön, úgysem hisszük el, de ő folytatta tovább. Volt, hogy 1-2 keresztkérdés után rögtön kiesett a szerepéből és önellentmondásba került, de ez sem zavarta. Amúgy egy tök értelmes srác, meg rendes is, de valamiért kényszert érzett arra, hogy állandóan kamuzzon. Ma már persze érettebb, mint tini hülyegyerek korában, de azért az igazmondása még mindig hagy kívánnivalót maga után. :)
2018. dec. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!