Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem ilyen "kellemet...

Csak szerintem ilyen "kellemetlenek" az emberek?

Figyelt kérdés

A mai világ semmi másból nem áll, csak rohanásból, hazug boldogságból, önös érdekekből és gyűlölködésből. Valahogy egyre inkább szeretek eltávolodni az emberektől, mert másokra akarják erőltetni a saját "világukat", szemrebbenés nélkül hazudnak, és a "tökéletes" életet hajkurásszák.. És lesz@rjak mások érzéseit, véleményét.. És gyengének nézik azt aki néha kiborul, vagy hátat fordítanak annak, aki önmaga próbál lenni..

Szerintetek is ilyen a helyzet?

Mikor fog változni?

Miért ilyenek az emberek?



2018. dec. 14. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Szerintemn ez már nem fog változni sajnos ilyen világban élünk.


őszintén szólva az élet szerintem mindenkinek nehéz, és próbál érvényesülni valahogy benne.


Én nem szoktam hazudni,nyalni a főnőknek,hazudni sem tudok normálisan mindenki furcsának tart ez miatt.


Nem beszélek az emberekkel túlsokat pont azok az okok miatt amit te is leirtál.


Egyébként mindenki csak panaszkodik, mostanában egy olyan embert nem látok aki ne panaszkodna (bele értve engem is)

2018. dec. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jön a kulcsszavakhoz a homoszexualitás?
2018. dec. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy hogy az is egy példa volt, hiszen ha valakinek eltérő az identitása azt már néhányan szörnyetegnek tekintik..
2018. dec. 14. 18:18
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan látom a helyzetet én is. Ez jobb irányba már nem fog változni, csak rosszabb lesz. Egy ideje ez a trendi sajnos, részben az alapbeállítódások végett, részben az össztársadalmi szint miatt.
2018. dec. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!