Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek hogy fog kinézni...

Szerintetek hogy fog kinézni a kisbabánk?

Figyelt kérdés

Én félig magyar, félig francia vagyok.

A férjem marokkoi.[arab külsó]

Én szõke hajú , és kék szemû vagyok.

Zserintetek hogy fog kinézni a kisbabánk??



2015. febr. 8. 19:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Jezusom! Most ez lesz? Honnan a fenebol tudjuk melyik geneket fogja orokolni? Meg honnank tudnank h fog kinezni meg ha rolatok latnank is kepeket? Nem unatkozol tulsagosan???
2015. febr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

Buta kérdés...

Nincs az az ember, aki ezt meg tudja mondani.

Nálunk első gyerek abszolut rám hasonlít, a második meg a férjem anyjára. na bumm. teljesen mindegy, hogy néz ki, a sajátját mindenki feltétel nélkül szereti, és lényegtelen kire hasonlít.

2015. febr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Alacsony vágottszemű vörös hajú.
2015. febr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Jó ...

Kérlek írjátok le ha arab férfitõl van gyereketek hogy néz ki.

2015. febr. 8. 19:15
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Józan paraszti ésszel az arab gén a domináns, rá fog hasonlítani.
2015. febr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Igen, sötétebb bőrű lesz valószínű. Ismerek félig arabot és ott is a sötétebb szín dominált.
2015. febr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló párnál (szőke, kék szemű lány, félig arab férfi) mindkét gyerek sötétebb, arabosabb, de az arcberendezésük a lányra is hasonlít. Másik esetben arab férfi, átlag magyar nő, a gyerekük olyan keverék, sötétebb színű, de hasonlít az anyjára is, szép, kicsit egzotikus lány. Valószínűleg sötétebb, de keverék lesz a pici.
2015. febr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Nekem arab férjem van, a fiunk az ő szemeit örökölte (fekete, csillogó, dús szempillák), és a bőre is kreolszínű, de picit világosabb mint az apjáé, a haja színe is fekete. Én barna hajú, barna szemű, nagyon kicsit sötétebb bőrű vagyok, mint egy átlag magyar nő.
2015. febr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2015. febr. 8. 20:32
 10/15 anonim ***** válasza:

ahol lakunk van egy házaspár, nagyon fehér bőrű kék szemű nagyon szőke hajú nőci, és arab férj. Mindkét gyerek tiszta apja lett, színeiben és formájában is.

Én is úgy tudom hogy a sötét színek a dominánsak ilyenkor.

2015. febr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!