Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent nektek az elegedés?...

Mit jelent nektek az elegedés? Független természetűként mennyire visel meg ha kilép valaki az életedből?

Figyelt kérdés
Kissé a szívemre veszem a dolgokat,pedig nem kellene,hogyan váljak természetes függetlenné?
2018. dec. 15. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell túl közel engedni senkit és akkor nem sok veszíteni valód lesz. Hogyha valakivel közelebbi kapcsolatod lesz, az tuti nagyon fog fájni, mivel az emberek változnak, egy idő után nem érdekled majd és ott fog hagyni, lecserél.
2018. dec. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem most lépett ki egy fontos személy az életemből. Igaz, hogy én sosem hittem a fiú és a lány barátságban de adtam egy esélyt és erre eltünt és le is tíltott. Pedig nem éreztem iránta semmit sem.

Szóval eléggé tud fájni..

2018. dec. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kell "független természetűt" játszani. Ostobaság. Nem vagyunk pcihopaták hogy ne viseljenek meg az ilyen eltávolodások. Meg kell élni a fájdalmat. Mert pont az mutatja meg hogy milyen fontos is mikor még van.


N

2018. dec. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elengedni a fingot szokás. Az embereket és a velük való kapcsolatunkat elveszteni szoktuk. Ha nem érted a kettő között a külömbséget akkor aggódnék a helyedben. Veszteség, gyász, fájdalom ezek normális emberi érzések amik nem véletlenül léteznek. Pont azért ilyen elkorcsosult a mai világ mert az "elengedés" lett az emberek új heppje.
2018. dec. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahogyan az 1# válaszoló mondja én is azt javaslom, bár ilyen az élet, néha azért muszáj szomorkodni is.
2018. dec. 16. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős a helyzet az elengedéssel kapcsolatban: sokáig ragaszkodtam azokhoz, akiket megkedveltem. De rájöttem, hogy se ők-, sem én nem élhetem az életüket (azaz mindneki a sajátját élheti csak), így ma már nem/nincs annyira nagy görcs e tekintetben nálam.
2018. dec. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A korábbi válaszolók előtt leszögezem, hogy nem vagyok pszichopata, mielőtt belevágnék. ':D


Pár hete ért véget egy elég hosszú ideig tartó barátság, órákig lehetett beszélni az illetőről, akár a semmiről is, nagyon egy húron voltunk. Mégsem éreztem/érzek semmit, hogy vége lett, nem hiányzik.

Ez nem egy olyan dolog, amit mesterségesen elő lehetne idézni, van aki ragaszkodóbb és érzelmesebb típus, van aki meg olyan, mint én. Vannak emberek, akiknek a védelmében hezitálás nélkül felemelném az öklömet, mégse tudnék velük egész nap együtt lenni, legalább 10 órás egyedüllétre szükségem van ahhoz, hogy meglegyen a komfort.

2018. dec. 17. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!