Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet megállni, hogy ne...

Hogy lehet megállni, hogy ne egyetek?

Figyelt kérdés

Fél nap után feladom az összes diétát, mert egyszerűen nem tudom megállni, hogy ne egyek, amit szeretnék.

Jó, egyáltalán nem étkezek gyorséttermekben, de a kávéról, tejről, tésztáról, krumpliról, kenyérről, édességről...


Nem vagyok túlsúlyos, de szeretnék valamennyit fogyni, csak hogy így az életben nem fog összejönni.

Nem értem, mások hogy csinálják...


L


2018. dec. 16. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor drasztikusan diétáztam, én is így éreztem. Ne tilts ki ételeket az étrendedből, csak mértékkel fogyassz. A kenyeret sem kell feladnod, csak egyél mondjuk teljes kiőrlésűt. Édességből is vannak cukormentesek.
2018. dec. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző,

Tésztából durum fajtát vegyél, kávét növényi tejjel készíts és édesítheted folyékony steviával. Ha kell még tanács, írj.

2018. dec. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szotyi
2018. dec. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!