Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek milyen fogyókúra használ...

Kinek milyen fogyókúra használt? És hogy bírtátok megállni, hogy ne egyetek édességet, pékárut?

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 13:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én a lifetilt-diétát követtem, 2 hónap alatt -7 kg, sajna kevesebbet sportoltam, mint kellett volna, pedig úgy biztos több lement volna. Na sebaj, itt a jó idő, mehetek futni végre. :)


Ha normális kajákat eszel, és mindent megkap a szervezeted (=nem koplalsz), akkor ki fogod bírni, hogy ne egyél édességet, pékárut (teljes kiőrlésűt lehet).


Én most, hogy végeztem a programmal észrevettem, hogy teljesen átállt erre az életmódra az agyam, már nem vonz a boltban a nasis polc. Persze kell hozzá önuralom, főleg az elején, de csak rajtad múlik.

2012. márc. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kalóriaszámlálás. 3 hónap alatt 8 kiló mínusz. Mindent ettem. Igaz, végül feladtam, mert folyton éhes voltam.
2012. márc. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Életmódváltással+mozgással fogytam. 2 hónap alatt 5 kg-t. És nem kellett "megállni" hogy ne egyek pékárut, mert ettem, csak ritkán, és akkor is teljes kiőrlésűt.
2012. márc. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6%

Én 42 nap (6 hét) alatt fogytam 18kg-t (73->55, 163 cm vagyok) még 2 évvel ezelőtt, napi egyszer ettem délben egy kistányér barnarizst magában. Egy gramm sem jött vissza azóta.


21/L

2012. márc. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én nem álltam meg, mindent ettem (minden reggel pl. pékárut), viszont a mértékre nagyon odafigyeltem, és ez a kulcsa mindennek.

-15 kiló kb., már csak súlyt tartok.

2012. márc. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

én a 90 napos diétát csinálom és most tartok a második hónap vége felé és -6 kg,látványos.Patikában rá lehet állni egy mérlegre ami kimutatja mennyi zsír felesleg van rajtad,mennyi az izom meg stb.Fogyi előtt megcsináltam és múlthéten és nagyrésze a zsírból ment le,izom csak 0,45dkg.Mellette naponta 20 percet tornázom és néha biciklizem.

14/l

2012. márc. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, jelenleg ott tartok h 5 hét alatt -7 kg, mindennap futás, és vacsira csak gyümölcs, csapvíz..
2012. márc. 5. 15:57
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindent ettem, de mértékkel és persze nem mindegy, hogy mikor. Vacsira általában gyümölcs, 1 pohár Activia, vagy 1 tányér húsleves sok zöldséggel. Amúgy napközben bármit, csak kis adagokban, péksütit álatlában reggelire. Heti 3-szor tornáztam Rubint Rékára (2 db. 20 perces blokkot általában/ alakalom). Szülés után így ment le 3 hónap alatt 12 kg.
2012. márc. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Október elején kezdtem a kalóriaszámolást, nem nagyon megyek az alapanyagcsere szükséglet alá, heti 2-3-szor sétálok 1-1,5 órát és 4-5-ször van valami súlyzózás vagy DVD-s torna. Ezzel két hónap alatt olyan 8 kg ment le, de ez nem mostani eredmény, kb. kéthavonta tudom mérni magam (általában inkább centizek).

Édességet nagyon ritkán veszek, egyrészt sajnálom rá a pénzt, hiszen haszna nem sok van. Másrészt ha édességet akarok, akkor összehozok valamit otthon (natúr joghurt+fahéj+édesítőszer vagy puding szintén édesítővel stb.). Pékárura sem nagyon van igényem, útközben nem szeretek enni, otthon meg van más.

2012. márc. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kalória számolás, heti 3 torna, e héttől heti 2 futás is plusszba. 1600 kcal/nap= -11 kg. Kiflit szoktam enni, csak 130 kcal, sonkával meg is van a tízórai. Édesség helyett meg sovány túrókrém édesítővel és pár szem mazsolával. :D
2012. márc. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!