Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki túl sokat lóg facebookon...

Aki túl sokat lóg facebookon az extrovertált?

Figyelt kérdés
2018. dec. 16. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. dec. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Aki extrovertált az a való életben barátkozik. A FB a fotelforradalmárok és a szobavagányok színtere
2018. dec. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
2-es jól irja
2018. dec. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én azt látom, hogy azok az ismerőseim posztolgatnak sokat, akiknek amúgy nincsenek mély kapcsolatai, illetve lelki gondokkal küzdenek.
2018. dec. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ. Aki sokat nézegeti a facebookot, az lehet bármilyen, viszont aki sokat posztol, ráadásul magáról, az extrovertált, meg legtöbb esetben nárcisztikus, de pszichésen mindenféleképpen problémás.
2018. dec. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én például introvertált vagyok és egyszer hónapokon át napi több órát töltöttem FB-n, mert a kiszemeltemet stalking-oltam.
2018. dec. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem így lehet kategorikusan megállapítani. Az extroverált szó azt jelenti, hogy valaki kifelé fókuszál, az extrovertáltnak szüksége van valamilyen formában a társaságra, mert az emberekből nyer bizonyos energiákat - ez az energia pedig átjöhet személyes találkozásokból, videóüzenetből, telefonos beszélgetésből vagy szöveg formájú üzenetezésből is, a lényeg a társas érintkezés létrejötte. Így feltételezhető akár az is egy szubjektív kutatással, hogy aki többet lóg a facebookon, annak nagyobb igénye van a világgal való érintkezésre extrovertált mivoltából kifakadóan, ennek az igénynek a betöltésére pedig nem elég szimplán a személyes találkozó, hanem kellenek virtuális érintkezések is. A környezetemben azt figyeltem meg, hogy a fanatikus ismerős-gyűjtők, akik a nagynéni unokabátyjának a szomszédjának a lányának a kutyáját is bejelölik/felköszöntgetik, nagyobb eséllyel extrók. Én introvertált vagyok, és bár az internetes kommunikáció kevésbé fáraszt, mint az élő, nincs nagy szükségem ezekre az oldalakra, naponta párszor felmegyek, de az idegesít, ha valaki állandóan pittyeg minden hülyeséggel, amit nem képes magában tartani.
2018. dec. 17. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem unatkozik
2018. dec. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!