Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lettem extrovertált, ha...

Miért lettem extrovertált, ha gyerekként teljesen introvertált voltam?

Figyelt kérdés

Semmiféle szándékosság nem volt / nincs benne részemről. Viszont én olyanokat olvastam erről, hogy ez egy alapvető agyműködésbeli beállítódás egy embernél és mint ilyen, nem is változik meg. Nem értem akkor, ez hogy lehet, és miért van ez velem. Ti mit tudtok erről?


Persze nem arra vagyok kíváncsi, hogy konkrétan nálam mi lehet az oka, csak úgy általánosságban inkább.


27 vagyok, kb 1-3 éve érzem, nagyon fokozatosan történt, nem tudom eseményekhez se kötni.


2018. okt. 14. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Én csak azt érzem magamon, hogy lényegesen többször és többet beszélek emberekkel, de ettől még belül nem érzem, hogy változtam volna, és viszonylag záros határidőn belül ugyanúgy elegem lesz a társaságból és egyedül akarok lenni.
2018. okt. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!

Én abszolúte belülről érzem!

2018. okt. 14. 11:22
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

Néha szokták keverni az introvertáltságot azzal, ha valaki extrovertált, csak nem tud kiteljesedni a környezete miatt ezért csendesebb. Esetleg nem lehet, hogy feléd ilyesmi a helyzet?

#1 voltam

2018. okt. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem, gyerekkoromban direkt szerettem egyedül lenni. Meg volt 1-2 barátom, velük is szerettem bizonyos ideig. Nagyobb társaságokat, idegen gyerekeket nem szerettem. Gimiben volt 2 nagyon jó barátnőm, de sokszor mondtam ke programokat (velük lett volna a program), mert szivesebben voltam otthon egyedül. Meg mindig le voltam fáradva, ha bármiféle emberekkel találkoztam, akkor is, ha nagyon jól éreztem magam velük!
2018. okt. 14. 11:50
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Én is zárkózott voltam, egészen a gimiig, utána fokozatosan jobb lett, most az egyetemen is úgy érzem, hogy könnyebb beszélgetni másokkal. De ugyanúgy szükségem van egyedüllétre, nem szeretek sokáig társaságban lenni, se bulizni.
2018. okt. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Meg ráadásul gyerekkoromban komoly voltam, most meg komolytalan, ez hogy lehet?

Nem tudom, ki pontozta le a válaszokat:/

2018. okt. 14. 12:56
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én meg extro voltam és intro lettem, agyunk működését is tudjuk változtatni szerintem, nekem gyakorlatilag minden identitasom az ellenkezőjére változott, pl. realosbol humanos lettem, racionalisbol inkább érzelmi gondolkodású, vagy szélsőjobbosból szélsőliberrális :D
2018. okt. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Idő közben fejlődtél, tapasztaltál dolgokat, a tudatalattid megtapasztalta, hogy milyen introvertáltnak lenni, és alkalmazkodtál a környezethez azzal, hogy extrovertált lettél a tanulási folyamataid során/által.
2018. okt. 16. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Eluntad. És megtanultál csicseregni.
2018. okt. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi 😀
2018. okt. 16. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!