Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megrágalmaztak nyilvánosan....

Megrágalmaztak nyilvánosan. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azt hazudja rolam egy gyerek, hogy en 17 evesen csovesekkel csikkeztem, es verekedtem egy felig elazott csikkert


Ez engem felhaborit. Az atlagnal tobb penzel rendelkezo csaladbol szarmazom es draga ruhakat cipot orat kocsim van pc draga cuccaim stb.. es nem ertem hogy hogy gondolhat valaki olyat hogy en csovesekkel csikkezgetek.... csoves es gazdagabb gyerek nem fér össze. Meg miert csikkeznék ha van pénzem cigire... soha a budos eletbe nem verekednek meg egy doboz cigiert sem nem h egy felig elazott csikkert.... a masik meg hogy 16 eves vagyok es másfél eve nem dohányzom az előtt 1 évig folyamatosan toltott cigit szivtam arany malbit (ezt szerettem)



Nevtelenul irta ezt rolam a srac.. nem tudom leszarni mert nem szeretnem hogy ilyenek terjedjenek rolam... a masik meg szet utnem szivem szerint



2018. dec. 17. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon hisztis és öntelt vagy.

Ez a "rágalmazás" semmi, egyszerű pletyka, amit valaki elhisz, valaki nem. Max te nevetve megmondod, hogy butaság. A haverjaid valószínűleg neked hisznek majd.

Az egódat viszont fogd vissza, mert az hihetetlen nevetséges. XD Megsúgom, 17 vagy. A szüleid tartanak el, minden jó dolgot tőlük kapsz, a jövőben, amikor már nem lesz ott apuci és anyuci, hogy támogasson, könnyen lehetsz te is hajléktalan. A kérdés tekintetében amúgy is lényegtelen, hogy van-e PC-d, vagy nincs.

Amúgy, a kérdés elején, hogy voltál 17 éves, ha aztán hirtelen 16 lettél? :D

17/L

2018. dec. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Félre értesz. Csak azért mondom ezeket a tényeket, hogy te is higgyél nekem mint ismeretlennek talán ezekkel tudom bizonyitani h en a budos eletbe nem csinaltam ilyeneket es nem is fogok.. pc-t azert irtam mert az is draga volt 250ezer szamitogep nem pircing.

Ezeket csak azert irtam hogy valaki ne kezdje el itt nekem hogy hat de biztos annak a hazug gyereknek van igaza es te ilyeneket csinaltal..


A 17 eves voltam de amugy 16 eves vagyok ezt a gyerek irta ebbol is lathato hogy minden szava hazugsag



Es a lenyeg, hogy en ezt nem tudom fel valra venni... lehet ennek pszihologiai oka van, regen kis koromba biztos megvadoltak valamivel ami nem volt igaz aztan mindenki engem basztatott vagy cikizett...

Mondom, hogy tenyleg megvernem ezt az embert, pedig en egyaltalan nem szoktam eroszakkal valaszolni inkabb bekes modon probalom megtargyalni a dolgokat, de hat ugy nez ki, hogy nekem ez egy erzekeny tema es ezert, lehet.


Menjek el pszihologushoz?

2018. dec. 17. 15:56
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy nem hasznalok iras jeleket annyira.
2018. dec. 17. 16:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de konkrétan senkit nem érdekel, te bolhából csinálsz elefántot.
2018. dec. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szamomra ez "elefant" es nem bolhabol csinaltan
2018. dec. 17. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!