Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hívnak a huszonéves...

Miért hívnak a huszonéves korosztályban minden 2. lányt Dórának / Dorottyának?

Figyelt kérdés
2018. dec. 18. 07:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, ekkora baromságot még itt sem olvastam.
2018. dec. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És Bálintból nem ismertek legalább 5-öt?
2018. dec. 18. 10:39
 13/15 anonim ***** válasza:
Bálint? Egy középkorú férfit ismertem ezzel a névvel egy korábbi munkahelyemről. Mondtuk is viccesen, hogy végre van értelme a Valentin-napnak. :)
2018. dec. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ugyanazért, amiért egy generációval hamarabb mindenki Andrea meg Krisztina volt, most meg minden kislányt Annának vagy Hannának hívnak. Éppen ez volt akkor divatos, ráadásul valószínűleg közre játszik, hogy így gondold, hogy a környezetedben pont sűrűbben vannak.
2018. dec. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én mondjuk pont alá tudom támasztani a kérdezőt, egyetemen ahova jártam az évfolyamon rögtön minimum 4 vagy 5 Dorottya volt, kettővel jóban is voltam egy ideig. Dórából kicsit kevesebb volt de abból is akadt, szóval ja van benne valami, de lehet ez is változik területileg, szerintem városban pl. több ilyen név van mint falun.

Ami nálam személy szerint az anomáliák közé tartozik az az Emma név, minden felmérés, statisztika az 5 legnépszerűbb női név közé sorolja, manapság is, erre nem hogy nem hemzsegnek, de egészen konkrétan egész életemben egy ilyen nevű emberrel sem találkoztam személyesen, sem öreggel sem fiatallal. Max a tévében láttam.

2019. febr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!