Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem hagy nyugodni. Tehettem...

Nem hagy nyugodni. Tehettem volna valamit ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Ma vonattal utaztam egy nagyvárosba és a velem szemben lévő ülésen egy anyuka (25 és 30 év közti) ült a pár hónapos babajaval. Az anyukának akkora monokli volt az egyik szeme alatt, mint amit a filmekben látni és a szeme nem is látszódott, úgy be volt neki dagadva. A ruhája zilált volt, sok kisebb hátizsák és egy bébihordozo volt nála. Nyugtalannak tűnt. Arra is gondoltam, talán épp most menekul a bantalmazoja elől, hány ilyet hallani.

De valahol bánt, hogy nem tettem semmit. Valahogy csak lehetett volna szegénynek segíteni. De hogy? Hogy kezdeményez az ember így beszélgetést? Mikyen jogon avatkozik bele úgy, hogy nem tudhatja, mi történt. Mit kellett volna tennem?

Ti mit tettetek volna??


2018. dec. 18. 15:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nincs ezzel baj, nem vagyunk egyformák!
2018. dec. 18. 17:49
 12/14 anonim ***** válasza:

#10 Akkor minek válaszolsz? Ha a “tanácsod” nem ér semmit?

Kérdező bocs ha esetleg valamit félre írtam vagy olvastam de már tegnap reggel óta nem aludtam semmit.

2018. dec. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hetfot akartam írni.
2018. dec. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Semmi gond 😊!

Azóta is azon kattog az agyam, mit lehetett volna tenni, de ilyen ahituban tényleg mit tehetne az ember?! Én amugysem vagyok az a nagypofaju, hogy szóbaelegyedek bárkivel. Persze ettől függetlenül, lehet ssgiteni. Aztán meg lehet én láttam rosszul a dolgot és nem "menekült", csak szimplán utaztak valahova. Már tényleg semmit nem lehet tenni.

2018. dec. 19. 02:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!