Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jártatok már úgy vásárláskor,...

Jártatok már úgy vásárláskor, hogy egy dobozban nem az az áru volt, aminek kellett volna lenni, hanem attól kisebb értékű, mert egy vevő kicserélte?

Figyelt kérdés
pl. Sensodyne fogkrém helyett Amodent fogkrém. Háztartási-vegyiáru boltban dolgozom, és tegnap 2 "kedves" vevőt csíptem fülön. Az egyik az orrom előtt csinálta, azt hitte, hogy én is vevő vagyok. :D
2018. dec. 19. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
szerencsére nem, pedig én is sensodyne dobozban veszem a sensodyne-t :D
2018. dec. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy már jártam, hogy tégelyes krémet vettem, és otthon mikor kibontottam, csak akkor vettem észre, hogy valaki "beletúrkált". Nem egy kellemes meglepetés...
2018. dec. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
TESCO-ban rendszeresen látok polcokon olyan élelmiszeripari cikkeket, amiknek rohadtul nem ott van a helyük, ahol éppen vannak. :D
2018. dec. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert mindig megnézem, hogy lezárt-e a csomagolása és ha nem, akkor belenézek, hogy benn van-e a csomagolásban hiánytalan állapotban maga a termék.
2018. dec. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jártam már úgy,hogy egy 37-es és 38-as cipő volt a dobozban.Nekem meg 38-as a lábam.Gond nélkül visszacserélték.
2018. dec. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!