Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vegetálom el az életem,...

Miért vegetálom el az életem, és ezt nem is bánom?

Figyelt kérdés
Egyszerűen semmit sem csinálok,csak lefoglalom magamat azzal,hogy teljen minél gyorsabban az idő. Elvegetálom az életemet. És egyszerűen nem bánom az elvesztegetett időket.
2018. dec. 19. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, viszonylag jól / komfortosan érzed magad, miközben "minél gyorsabban telik az időd". Miért akarnád, hogy ne legyen komfortos, ne legyen kényelmes? Szerintem csináld azt, ami jólesik. Ha később máshogy fogod gondolni, majd csinálsz mást. Azér vagyunk ezen a világon, hogy jól érezzük magunkat, nem azért, hogy a csúcsra törjünk.
2018. dec. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*Azért
2018. dec. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha lefoglalod magad akkor csinálsz valamit , tehát nem vegetàlsz. Talán van valami amit nagyon vársz hogy közeli vagy távoli jövőbben megtörténjen?
2018. dec. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem egészen. Nem várok semmit,inkább olyanokkal foglalom le magamat,mint olvasás,vagy számítógépezés. De legtöbbet csak a számítógép előtt töltök,és játszok reggeltől estig. Ez is lefoglalja az agyamat,és gyorsan tellik az idő. Tehát ez egy ilyen vegetálás.
2018. dec. 19. 19:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem bánod, miért kérdezed? :)

Ha kérdezed, akkor mégiscsak kezd motoszkálni benned, hogy okosabban is lehetne élni.

Gondold meg, hogy nem lenne-e jobb elkezdeni a sok idővesztegetés mellé pár értelmesebbnek mondható tevékenységet is beépíteni az életedbe.

2018. dec. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akartam kérdezni, amit az előző.


Nincs ezzel semmi baj, nem kell mindenkinek feltétlenül behorpasztani a téridő szövetét. Ha már értéktelen ember vagy, legalább nem ártasz senkinek.

2018. dec. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hollófernyiges ***** válasza:
2018. dec. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!