Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alig 24 évesen késő elgondolás...

Alig 24 évesen késő elgondolás egy tanárszak elkezdése? Hagyjam vagy vágjak bele?

Figyelt kérdés

Sajnos érettségi után nem igazán tudtam, hogy mit kezdjek magammal, mindig célom volt a továbbtanulás, csak mivel se ötletem se pénzem nem volt, így dolgozni kezdtem. Amit egyébként megbántam mert nem lettem előrébb, de ez más kérdés lenne.


Szóval a kérdésem az, hogy merjek e belevágni, vagy keressek valami 3 éves lapképzést amivel előbb lesz diplomám? Egy tanárszak hosszú képzési idő, meg ott van a csúszás lehetősége is.


Köszönöm a véleményeket.



2018. dec. 19. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyik volt középsulis tanárom 40 évesen fogott neki párhuzamosan a gyármunkával egy levelezős egyetemnek.


Lassan 10 éve tanít, és az iskola egyik legmegbecsültebb tanárnője.

2018. dec. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dehogy késő! Állatorvosin, ami azért "KICSIT" keményebb, nos ott 35-45! évesek is vannak.
2018. dec. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Dehogyis késő :-) Sőt, szerintem segít, hogy már érettebb a fejed. 18-19 évesen sok egyetemistának még fogalma sincs igazából, hogy mit akar, csak elmegy valahova továbbtanulni, ahol van túró rudi automata vagy ahova a haverok is mennek. Nem írtad, milyen tanár, de például a matematika esetén előnyben leszel a többiekhez képest a fejlettebb absztrakciós képességeddel. 5-6 év halasztás semmi ahhoz képest, hogy utána hány évig fogsz dolgozni.


Jól gondold meg, hogy tényleg tanár akarsz-e lenni, de ha igen, akkor ne tartson vissza a korod.

2018. dec. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én most 35 évesen kezdek neki egy tanfolyamnak (egyetem indítja), ami lazán kapcsolódik az "eddigi dolgaimhoz", viszont jobban el lehet vele helyezkedni.
2018. dec. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!