Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez függőség? Így ezzel lehetet...

Ez függőség? Így ezzel lehetetlen megtartani 1 barátot is?

Figyelt kérdés
Sokat játszom,általában reggeltől estig, de van,hogy csak számítógépezek. És ha nem vagyok a közelében akkor pánikrohamaim vannak,és öngyilkos gondolataim. Emberi kapcsolataim is tönkrementek már miatta. Sok barátom lelépett már.
2018. dec. 20. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
mivel játszol ennyit, hogy ilyen szinten függő lettél???
2018. dec. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Általában gta,resident evil,imvu, és még több játékot szeretnék kipróbálni. De legtöbbet a gtaval játszom.
2018. dec. 20. 11:18
 3/6 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy?
2018. dec. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
17
2018. dec. 20. 11:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez már komoly függőség. Nem értem ilyenkor hol vannak a szüleid, már rég el kellett volna vinniük egy szakemberhez..
2018. dec. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

és a szüleid erről tudnak? mert ezt kezelni kellene időben, mert ez nem normális


mondom úgy, hogy én is régen nagyon sokat nyomtam! emiatt lettem programozó, aztán ma már hobbi szinten játékfejlesztéssel foglalkozom!

tehát tudom milyen ez, de a pánik roham és öngyilkos gondolatok már elég durvák

2018. dec. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!