Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nincs empátiám a lányok/nők...

Nincs empátiám a lányok/nők felé? Okozhatta ez is? Ez mennyire elítélendő?

Figyelt kérdés
Amióta az eszemet tudom mindig is agresszív voltam másokkal szemben. Sokat verekedtem suliban. De amióta volt egy érzelmi törés az életembe azóta azt tapasztalom,hogy nincsenek érzéseim egy lány/nő felé. Abban az időszakban nagyon összeomlottam,szinte ideg/érzelmi összeomlás kaptam,és depresszióba estem. Gondoltam ez minden tinivel megtörténik,de azután egész más lettem. Nem tudok szeretni egy lányt/nőt sem. Sokszor nézek nemi erőszakról filmeket,vagy videókat,amik nagyrészt kamu,de akkor is szinte élvezem. Sokszor elképzelem,hogy mi van ha én ezt csinálom egy lánnyal/nővel. Annyira nem rázna meg,hogy neki fájdalmat okoznék. Mások szenvedése számomra érdekes,és mindig is érdekelt milyen fájdalmat okozni egy lánynak,de valójában sosem tettem meg,mert tudtam,hogy akkor egyből rendőrség lenne,és a társadalom is ki tagadna. Így inkább nem csinálok ilyeneket,és nem azért mert félnék a következményektől,csak mert tudom,hogy ez elítélendő. Számomra érdekes a gyilkolás is,hiszen nincs senkinek joga elvenni mások életét,azonban én sokszor gondolok ilyenekre. És az egészben az a furcsa,hogy ez engem nem rázna meg, nem félek ettől. Szinte érzéstelen vagyok. Ti mit gondoltok erről? Egy pszichológus kellene? F
2018. dec. 21. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Igen, elítélendő.

Még ha egy konkrét személy szenvedése nem hatna meg, aki valamilyen okból ártott neked, az valahol még érthető (de az már akkor sem, ha magad akarsz neki ártani, csak akkor, ha tőled független okból történik), de hogy egy egész embercsoporthoz így viszonyuljon valaki, az senmmiképp sem egészséges, sőt.

A "nem tudok szeretni egy nőt sem" meg a szívesen kárt tennék egy ártatlan, idegen nőben nagyon nincs egy szinten.

2018. dec. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Én se vagyok csak azért türelmesebb a nőkkel mert ők nők. És aki ezt elvárja tőlem azzal szemben kikérem magamnak.


Viszont amit te írtál az már erősen durva. Szerintem igen, egy-két órára elmehetnél egy szakemberhez hogy felmérje mi lehet a baj.

2018. dec. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Ahogy írod: szinte mindenkit ér ilyen. De a többiek mégse lettek pszichopaták.

Keress fel egy orvost sürgősen, mert idő kérdése, hogy mikor lépsz át egy határt.

2018. dec. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csak annyit mondanék hogy anyád is nő. Gondolj bele ha vele tennének ilyeneket mint amit most itt leírtál. (Bár amilyen sz*r állapotban vagy, lehet nagyot tévedek és nem érdekelne a dolog)
2018. dec. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!