Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi baj van velem és hogyan...

Mi baj van velem és hogyan változzak? 20/F többi lent

Figyelt kérdés

Sajnos mindig feladok mindent és a könnyebb utat választom. Például elkezdenék egy új nyelvet tanulni egy ideig érzem a motivációt, de pár nap alatt elmúlik és abbahagyom, majd egyszer megint kedvet kapok és "folytatom" utána megint megunom(talán ez a jó szó rá) de így persze semmire nem jutok. Ez nem csak nyelvtanulással van így hanem nagyon sok dologgal, egyszerűen szeretnék előre ugrani átugrani az unalmas részeket eléggé türelmetlen ember vagyok, de tudom hogy erre nincs lehetőség.

Másik példának a nyelvtanulás mellett számítógépes játékokat tudnám felhozni, van egy játék amiben kb 1 éve szerverkészítésre adtam a fejem, viszont az rengeteg programozói munkát igényel ezáltal tanulást is, ezért sehova nem jutottam, belekezdtem majd pár nap után feladtam.

De így van ez az edzéssel és mindennel kb, azt hozzátenném, hogy a szüleim is ilyenek főleg apám így gondolom ebből kifolyólag lehet gond, de leginkább az érdekelne hogyan változzak meg? Volt már valaki így és "megjavult" belőle?



2018. dec. 21. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Èn hangosan elénekeltem a kérdésed :D
2018. dec. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ugyanilyen vagyok mint Te :/
2018. dec. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, lány létemre lusta vagyok, mint a dög. :D (Nem mintha a lányoknál ez annyira ritka lenne.)
2018. dec. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2018. dec. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!