Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jó ötlet szakítás után még...

Jó ötlet szakítás után még hetekig együtt maradni? Vagy ez megnehezíti a szakítást?

Figyelt kérdés

Talán így az eddig fel nem tett kétdéseket is van lehetőség megbeszélni és a ki nem mondott szavakat végre kimondani, talán így egyszerűbb lesz túllépni?


36 éves nő vagyok, 14 évig éltünk együtt, harmóniában,ugyanazokat szerettük, ugyanazokat csináltuk stb. az utóbbi pár hónapban mondogatta, hogy nagyon egyhangú minden, túl szűrkék a hétköznapok stb. Éreztem, hogy van valakije, így megnéztem a telefonját és megtaláltam az üzeneteket...összeomlott bennem minden, ott abban a pillanatban meghaltam végleg. Teljesen a padlón vagyok, gyerekünk nincs, de néhány hétig együtt maradunk, amíg elrendezünk mindent. Közben végtelenül kedves, reggelit hoz nekem, gondoskodik rólam. Szerintetek csak a lelkiismeretét szeretné megnyugtatni? Azt is mondta, hogy lehet, hogy nem is lesz semmi ezzel a lánnyal.


Teljesen egyedül vagyok, a családom külföldön, a legjobb barátnőm szintén. Lenne kedve valakinek beszélgetni/írogatni? Esetleg valaki, aki hasonló cipőben jár...lelki támaszt nyújthatnánk egymásnak.


2018. dec. 23. 06:50
1 2
 1/20 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

"lehet, hogy nem lesz" Tökös pasi ez, ... ja nem. Ha lebukás van, dönteni kell, A vagy B. Aztán ha B, akkor mielőbb hurcolkodni.

Persze ezen idő alatt sem érdemes veszekedni, de ettől még a nagy kedvesség sem indokolt. Pontosabban nem jobban, mint korábban.

Ha jobban, akkor szerintem az lelkiismeretnyugtatás. Vagy az ajtóban tartja a làbát, hogy ha a B változat nem jön be, akkor A lássa, hogy milyen klassz pasi ő, és lehessen visszaút.

2018. dec. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
28 éves haverom, ment szét 14 év után a pasijával, mivel az félrelépett. A csaj és a pasi még hónapokig együtt lakott.A srác azóta házas gyerekkel és barátok maradtak.
2018. dec. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Szerintem a lelkiismeretét szeretné megnyugtatni. Mondta is, hogy nem szeretné ha egyedül lennék karácsonykor, neki lenne rossz érzés.
2018. dec. 23. 07:18
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A lelkiismeretet ne most nyugtatgassa, azzal elkesett. Raadasul ezzel csak neked okoz plussz fajdalmat.
2018. dec. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Drágám, ott fog maradni és ezután majd ügyesebben csal meg.
2018. dec. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ő pont azt használja ki hogy nincs senki akire támaszkodhatnál ebben a dologban.

Ne hagyd hogy visszaédelegje magát a kegyeidbe!

2018. dec. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Én annak lennék a híve, hogy egy alapos megbeszélés, a kapcsolat méltó lezárása, a szálak elvarrása mindenkit megillet. Tehát kellene egy kis megbeszélő időt adni egymásnak, de nem heteket. Órákat maximum. Tehát a dráma- és megalázás/megalázkodásmentes szétválás mindenkinek jobb lenne, mint a teátrális "ledobáljuk a másik cuccait az erkélyről" és társai. Viszont azzal egyetértek és magam is így gondolom, hogy nagyon egészségtelen egy kapcsolat végének kimondása után még együtt élni.


Annak idején egy volt osztálytársaméknál egy másfél szobás panelban lakott a család úgy, hogy anyuka a gyerekekkel a nagyszobában, az elvált fater meg a kicsiben. Nem drámáztak, de szürreális volt nagyon. Igaz, ott nem volt megoldás.


Tehát a kérdező esetében is csak akkor és csak abba mennék bele, hogy nyilván ne menjen senki a híd alá. De amíg szükségből egy lakásban is laknak, akkor sem kell ágybareggeli és közös ünnep illúzió.

2018. dec. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Neked kell eldöntened hogy mit akarsz.

Ha te akarod tovább akkor tegyél meg mindent az érdeketekben. Gondolom hogy már te is rájöttél hogy hol rontottad el szép lassan és mitől lett szürke minden.

Az hogy sok embernek adódik olyan amikor másfelé leskelődik azt te is tudod.

Próbáld meg ha te akarod hogy rendbe jöjjenek a dolgok.

Mert hogy így alakult abban te is olyan hibás vagy , még a sok álszent nem is így látja.

Mert az embernek szüksége van szeretetre, érzésekre és ezt néha máshol találja meg. A szürke napokhoz te is tettél biztosan nagyon sokat.

Ha akarod akkor változtass és ne szemre hànyásokat tegyél, ezt tehetsz először magadnak.

2018. dec. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
De akkor miért csinálja? Ma korizni akar menni velem.
2018. dec. 23. 07:45
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Lásd fent. Marad, mert engeded. Mert tudja, hogy olyan hülye vagy, hogy bármikor megtehet bármit következmények nélkül.
2018. dec. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!