Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Együtt maradunk vagy szakít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradunk vagy szakít velem?

Figyelt kérdés
A barátommal másfél éve vagyunk együtt. Pár napja elég csúnyán összevesztünk. Azt mondta nem akarja folytatni. Aztán azt mondta adjak neki kis időt hogy eldöntse mit akar. Azt mondta nem szeret már. Az egyik legjobb barátjának viszont azt mondta hogy szeret csak nem igazán tudja mit akar. Aztán azt írta, hogy nagyjából tudja mi akar, és hogy MAJD fejezzem be a féltékenykedést és a hisztit, mert nem akarja hogy az LEGYEN AMI VOLT. Azt mondta bízzak benne. Addig is amíg gondolkodik nem fog semmit csinálni, csak bízzak benne. Bízok benne, és mondtam neki hogy változtatunk a kapcsolatunkon. Megbeszéljük kinek mi lenne jó, és közös nevezőre jutunk. Ezután megint azt írta nem tudja mit akar, nem akar elhamarkodottan dönteni, hagyjam kicsit gondolkodni. És hagyom. De nem értem. Egyik szavával vágja el a másikat. Összezavart. Nem tudom minek nagyobb az esélye. Hogy együtt maradunk vagy szakít. Szerintetek?

2018. máj. 15. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben nem keresném. Ha akar majd keres, és akkor úgyis megtudod mi lesz, de ha nem keres, akkor legalább tovább tudsz lépni. Sajnos a tapasztalatom az, hogy ebből már nem igazán lesz semmi, mert úgymond talonban tart téged, de közben ismerkedik. Ezért tűnik úgy, hogy nem tudja mit akar, az új az bizonytalanná teszi, de tudja, hogy a régi (azaz te) még kéznél van.
2018. máj. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem feltétlenül ismerkedik, csak tényleg kell neki egy kis idő, hogy eldöntse mit akar. De hát meg mondta neked a barátod, hogy min kell változtatnod ahhoz, hogy veled maradjon, akkor nem értem miért tőlünk várod a választ. Ezek szerint az lehet a baja hogy túlságosan féltékenykedsz. Nem tudom, mennyire van meg rá az okod, de senki se szereti ha valaki állandóan ezt csinálja. Úgyhogy szerintem vegyél vissza, aztán meg lesz ami lesz
2018. máj. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!