Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Egy fél éve voltam együtt egy lánnyal de szakítottam vele, és most nagyon hiányzik. Ez el fog múlni?

Azért szakítottam vele mert nagyon megváltoztatta az életem és kicsit elegem lett. Viszont most nagyon hiányzik, ti amikor szakítottatok a párotokkal meddig volt rossz érzés bennetek?

Keress kérdéseket hasonló témában: szakítás

nov. 9. 20:25  Privát üzenet  

A válaszok

Én 1 hónapja szakítottam a barátommal, már nem hiányzik,mert mindig eszembe jutnak a rossz tulajdonságai. Nagyon szerettem,sokat sírtam miatta,de nem csinálnám vissza.

Sztem 1-2 hónap alatt kihevered.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont nov. 9. 20:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Egy suliba járok vele és mindennap látom, így is menni fog?

# 2/3Időpont nov. 9. 20:44 Privát üzenet
Próbáld meg. Volt egy oka amiért szakítottál vele,annak elméletileg vissza kellene tartóztatnia téged tőle és egy idő után a rosszkedvtől is.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont nov. 9. 20:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tavaly nyáron szakítottam a barátommal, kb 4. hónapot voltunk együtt, de azóta nem tudok szerelmes lenni, úgy hogy nem is írt, nem is taliztunk, még messziről sem láttam....
1 hónapja szakítottam a volt barátomal mert el ment külföldre és én úgy éreztem hogy már nem szeretem.2 évig voltunk együtt. Azóta össze jöttem egy másik sráccal de Nagyon...
Együtt voltam egy lánnyal szakítottam, hiányzik mit tegyek?
Már fél éve szakítottam a volt barátommal, akivel 14 hónapig voltunk együtt. Fél évig nem is beszéltünk. Most zaklat. Mit tegyek?
Mit tegyek? 2 hónapot voltunk együtt és tényleg szerettük egymást. De egyszer volt egy veszekedésünk és azóta nem érzem hogy szeret! És szakítottam vele. De én még mindig...
Én 12éves vagyok a barátom 11 és szerintetek gáz? A fiú érettebb mint én már 2éve járunk elég zűrös mert néha teljesen elfeledkezik rólam. Már egyszer szakítottam vele. Még első...

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!