Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez minket magyarokat minősít le?

Ez minket magyarokat minősít le?

Figyelt kérdés

Helyszín Bécs


Kezdődik 7:35-10:35 ig tart aztán 19:55-23:20 ig


[link]



2018. dec. 24. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
A videóban szereplőket minősíti, de nem le. Az adott szintnél nincsen lejjebb, az van, ami.
2018. dec. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Hát reménykedjünk, hogy nem mert elég gáz. :/

De akkor már ne magyar nyelven beszéljenek más országban, hanem a saját román nyelvükön. Vagy azon se tudnak ezek a majom lelkűek?

2018. dec. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Már elnézést, de ezek NEM románok, hanem magyarok, az az anyanyelvük!
2018. dec. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Ha a magyar nyelvet, meg tudták tanulni akár már tanulhattak volna egy kis Németet, meg etikát is...
2018. dec. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Engem biztos nem, mert nem én szerepelek a felvételen.
2018. dec. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
57%
Ezek nem szenth nemzethy igaz magyarok, én már csak azt nem értem hogy az a retrdált paraszt rendőrnő minek hadar ott össze-vissza ha egyszer látja hogy szart se értenek belőle.
2018. dec. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

Ha bárkit is leminősítene, az maximum az a néhány primitív nőszemély, de nem egy egész nemzet.


De amúgy vártam, hogy lesz valami érdekes eksön, de csak sima utcai igazoltatást és nyelvi nehézséges értetlenkedést láttam, semmi többet.

2018. dec. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
ahogy 8-as mondja...én sem látok mást, csak egy igazoltatást meg nyelvi nehézségeket. és tegyük a szívünkre a kezünket...a magyarok jó nagy része képes úgy elmenni külföldre, hogyha kérdezik, akkor még artikuláltabban, mint szokta, de válaszol magyarul...vagy csak néz, hogy mégis mit akarnak mondani neki. akár túristaként, akár dolgozni megy ki. szóval nincs ebben semmi érdekes.
2018. dec. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"én sem látok mást, csak egy igazoltatást"


Én viszont azt láttam, hogy volt 5 db. magyarul is alig beszélő primitív ri banc, és mindegyiknél volt egy marék koton ami bizonyította, hogy nem a bécsi adventi vásárba mentek forralt bort inni.

2018. dec. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!