Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akkor én hiàba vagyok nagyon...

Akkor én hiàba vagyok nagyon visszahúzodó ezek szerint nem tudnék egyedül lakni?

Figyelt kérdés
Nem szeretek emberek közt lenni tàrsasàgi életet se éltem sose. Baràtnöm se volt még sose, szüz is vagyok. Itthon lakom csaladdal en fent lakom az emeleten de 1-2 orat fent vsgyok es elmaganyosodom es ezert lejovok a csaladhoz. Akkor ezek szerint en nem tudnek egyedul elni sem?? Mi lesz igy velem baratok meg parkapcsolat nelkul ha egyszer magamra maradok?? Egy novel el tudnam kepzelni hogy egyutt eljek de a csajozas sem erossegem ahogy semmi se. Meg kinek kell egy ilyen vagy nincs munkam vagy ha van akkor szr munkam van szoval nem tudok mire alapozni. Nincs olyan szakmam amire lehetne alapozni egy eletet. F

2018. dec. 24. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Én sem tudnék. Egyrészt félnék egyedül, másrészt néha van igényem egy társra.
2018. dec. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Érdekes, én is ilyen vagyok teljesen. Én talán többet kibírnék 1-2 óránál, ha emeleten laknék, de aztán rajtam is eluralkodnának ezek a rossz érzelmek és gondolatok. Mi panelházban lakunk. Mivel nekem sincsen semmilyen tapasztalatom a nők terén, nem tudom megmondani, hogy meddig tudnék együtt élni egy nővel. Barátaim nekem sincsenek. Ráadásul több mint egy éve súlyos betegség miatt még jobban ledőltem úgymond a lábamról, még kiszolgáltatottabb lettem. Eleve, alapból is szorongó alkatú vagyok, de a betegség miatt már teljesen eluralkodott rajtam a jövőtől való félelem. De persze bízok is benne, hogy jövőre hátha végre meggyógyulok, és jobb irányba mennek a dolgok legalább e tekintetben.
2018. dec. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!