Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy anyukám 37,5 -ös HŐEMELKEDÉSSEL itt fekszik az ágyon, fájdalmasan "nyögdös" és ilyen elhaló hangon mondogatja hogy "olyan rosszul vagyok"?

Figyelt kérdés
Meg hogy nem tud megmozdulni stb.... de basszus mégcsak láza sincs.. lehet valaki ennyire rosszul? Vagy csak nagyon fáradt lehet mellé? Nem tudom mit reagáljak rá, de nem,ne aggódjatok nem voltam bunkó vele. Csak fura...

2018. dec. 24. 20:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
basszus szerinted nincs betegség, ami nem jár lázzal? :D
2018. dec. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
Hívjál orvost neki, nem jókedvéből teszi ezt.
2018. dec. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Kétlem hogy házhoz jönne bárki is, főleg szenteste. Adtam neki gyógyszert, betakargattam még egy paplannal. Mostmár alszik.
2018. dec. 24. 21:02
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez tényleg így van, ahogy írod, nem! Nem normális. 37,5-tel nem szoktak nyögdécselni az emberek. Valami más is van a háttérben és jobb, ha nem bagatelizáljátok el. Ki tudja, mi baj van? Te ismered jobban. Leírásod alapján orvost, vagy mentőt hívnék, ha folyamatosan mondja, hogy nagyon rosszul van. De előtte kérdezd meg, mije fáj. A szíve? Írhatnál részletesebben. Mindenesetre figyeljetek rá, ha nála ez egyébként nem jellemző!!
2018. dec. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem öreg,40 éves. Mondom már alszik,adtam neki gyógyszert. Horkol,ugyhogy tuti él. Valószínűleg vírus.
2018. dec. 24. 21:07
 6/23 anonim ***** válasza:
79%

Nem csak a láztól lehet rosszul az ember.

Reggelre meg majd meghal, ki tudja mi baja...

2018. dec. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Jó most akkor ébresszem fel amikor végre elaludt hogy hívjak e mentőt? Valószínűleg vírus. Most miért lenne rögtön halálos beteg?
2018. dec. 24. 21:09
 8/23 A kérdező kommentje:
Lehet félreértitek, nem szívrohama van... úgy 1 órája kezdett belázasodni,és kb 5 percenként kaptam egy "olyan rosszul vagyok"ot. Most felkelt,adtam neki vizet. Kérdeztem hogy van e olyan rosszul hogy mentőt kelljen hívni,mondta hogy nem.
2018. dec. 24. 21:16
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális, mert nem csak a láztól lehet rosszul lenni. Azért figyeljetek oda rá, és ha rosszabbodik, hívjatok ügyeletet, az szenteste is van.
2018. dec. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
68%

Múlt héten nekem is "csak" hőemelkedéses vírusos bajom volt, mellé folyamatosan fájt a mellkasom és minden izületem. Szédültem és én sem hittem el, hogy ennyire rosszul lehetek.


Gondolom te bátran elmész iskolába is betegen..ja, nem.

Lehet mindent ő csinált egyedül, ételt, stb., mint az itthon sajnos szokás, és az is lefárasztotta.

2018. dec. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!