Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy anyukám 37,5 -ös HŐEMELKEDÉSSEL itt fekszik az ágyon, fájdalmasan "nyögdös" és ilyen elhaló hangon mondogatja hogy "olyan rosszul vagyok"?

Figyelt kérdés
Meg hogy nem tud megmozdulni stb.... de basszus mégcsak láza sincs.. lehet valaki ennyire rosszul? Vagy csak nagyon fáradt lehet mellé? Nem tudom mit reagáljak rá, de nem,ne aggódjatok nem voltam bunkó vele. Csak fura...

2018. dec. 24. 20:57
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Mi csináltuk a kaját,és mi taarítottunk mert szegény dolgozott.. azóta felment a láza 38,8 -ra, elhiszem hogy rosszul van.

Kap borogatást , megtesszük amit lehet..

2018. dec. 24. 22:21
 12/23 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem ne várjátok meg, míg 40-ig felszalad. Lázcsillapítót keressetek, és ügyeletet is hívhattok most már.
2018. dec. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Most lement 38, 2re,már kapott gyógyzsert. 40 alatt nem szeretnék ügyeletet hívni,ők se nagyon tudnak mást csinálni...
2018. dec. 24. 22:36
 14/23 anonim ***** válasza:
69%
Ügyeletet influenzára? Ha adtok lázcsillapítot és elég folyadékot, akkor 3 nap után javulnia kell. Járvány van. Ja és készüljetek, pár nap és ti jöttök. Legyen otthon minden egy hétre. Hőemelkedésnél már lehet nagyon rosszul, azt jelenti hirtelen magas láza lesz. 40 fok fölé is mehet, szóval mikor elkezd fázni már érdemes adni a csillapítót. Enni sem fog egy ideig amiatt sem érdemes pánikolni.
2018. dec. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Köszi,szerintem sem érdemes mentőt hívni egy ilyen járvány miatt,főleg hogy nem annyira romlik az allapota.
2018. dec. 24. 22:47
 16/23 anonim ***** válasza:
8%
Én nem próbálnék távdiagnosztizálni, de a ti felelősségetek...
2018. dec. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Mert ki másé lenne?
2018. dec. 24. 23:00
 18/23 A kérdező kommentje:
Most amúgy vesz egy hideg fürdőt, hamár így mindent leírtam eddig is..
2018. dec. 24. 23:02
 19/23 anonim ***** válasza:
88%

Öcsémnek is csak egy kis hasfájással indult a problémája, a 38.0°C-t is épphogy súrolta, erre Apám úgy gondolta, hogy az előző esti baráti összejövetelen túl sokat ivott és ez a baja, majd nem hagytam annyiban, és kiderült, hogy vakbéllel műteni kell :/

Pont az ilyen esetek miatt ne becsüld le a tüneteket. Persze nem azt mondom, hogy egyből ügyelet kell, de ha amúgy Anyukád nem szokott ilyen lenni, ha beteg, akkor kicsit komolyabban vehetnéd.

2018. dec. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Ilyen szokott lenni általában... mostmár lement a láza amúgy.
2018. dec. 25. 01:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!