Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy anyukám 37,5 -ös HŐEMELKEDÉSSEL itt fekszik az ágyon, fájdalmasan "nyögdös" és ilyen elhaló hangon mondogatja hogy "olyan rosszul vagyok"?

Figyelt kérdés
Meg hogy nem tud megmozdulni stb.... de basszus mégcsak láza sincs.. lehet valaki ennyire rosszul? Vagy csak nagyon fáradt lehet mellé? Nem tudom mit reagáljak rá, de nem,ne aggódjatok nem voltam bunkó vele. Csak fura...

2018. dec. 24. 20:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%
Felelőtlen vagy és buta, először elbagatellizálod a hőemelkedést, majd felszalad a láza. Örülj neki, ha tényleg csak vírus, de vírusos időszak ide vagy oda, más is lehet, ráadásul a vírusnak is lehetnek szövődményei, amik viszont hosszabb távon okozhatnak bajt. Remélem, nem vagy még akkora, hogy gyereked is legyen, mert szülőként ilyen felfogással csapnivaló volnál. Nem kell minden szarral orvoshoz rohangálni, de nem is szabad mindent félvállról venni. Mint ahogy fentebb is írta valaki. És én is tudok ám mesélni. Nekem pár hónapos koromban egy megfázás a szívemre ment rá, és csak felnőtt koromban sikerült normalizálódnia. Nem tudom, anyukádnak milyen alapból az immunrendszere, de nem éri meg a betegséggel játszadozni.
2018. dec. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
51%
Ja aztan kihivja az ugyeletest vagy a mentot es jol lebasàk a gyereket mivel ez csak egy egyszeru virus.
2018. dec. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Nem bagatelizáltam el. Már a hőemelkedésére is kapott gyógyszert, vizet,betakargattam , itt voltam mellette. Utánna egész végig borogattam, itt voltam vele amíg lement a testhőmérséklete 36,2-re. Nem vettem félvállról, ezt tudhatnád hogyha elolvastad volna azt amit a válaszaimban írtam. Gondolom az túl nagy kérés lenne.

És szerintem sem kell minden sz**ral orvoshoz rohangálni. Volt amikor éjjel többször keltem fel hányni, lázam is volt, de kaptam egy gyógyszert oszt cső. Apám szerint meg 37 fokosan még simán lehet epret szedni a kertben...

Az ügyeleteseket még mindig nem értem miért kéne kihívni egy járvány miatt. De van egy orvos barátnője,őt majd azért áthívjuk.

2018. dec. 25. 09:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!