Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én csinálok ilyen dolgoka...

Csak én csinálok ilyen dolgokat, ha vezetek?

Figyelt kérdés

Most nem ilyen baleset veszélyes manőverekre gondolok, hanem a következő dolgokra.

Például, nekem USB rádióból saját zenéket hallgatok, és sokszor vele énekelek, ujjaimmal főnököm a ritmust, ha lakott területen kívül vezetek. Vagy éppen ki szalad a számon egy egy "szép" szó, ha valaki baromkodik (kihajt elém, 20-30al tögyög és társai), de olyan van, hogy nézek egy nagyot.

Meg van,hogy magamnak mondom a dolgokat, hogy most index, mehetek stb. Párszor fel is röhögtem néhány vicces látványon.

Tehát ilyenekre gondolok, nem baleset veszélyes dolgok, természetesen oda figyelek a helyzetre.


2018. dec. 25. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy hülyébb, mint a többi sofőr! Én is csinálok ilyet, pedig taxizok. Csak nem az utasok előtt!
2018. dec. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Azt mondják, hogy aki nem káromkodik vezetés közben az nem is vezet. nos, én nem szoktam káromkodni, mert akinek mondanám úgysem hallja. De jókat szoktam röhögni amikor egy idióta van az úton aki azt hiszi mindenkinek muszáj az ő igényeinek megfelelően vezetni. Ilyenkor kicsit szívatom, hogy még idegesebb legyen.

Pl: a megengedett max sebesség 130. Én 150-nel megyek vagyis már túl is léptem, de jön valaki 190-nel, és villog, dudál. Ha nem képes megvárni amíg biztonságosan áttudok menni a másik sávba akkor szépen betartom a kötelező sebességhatárt. Lassítok 130-ra. Ő őrjöng, én nevetek.

2018. dec. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem csak ha vezetek. Néha simán utcán sétálva is vagy munka közben a gép előtt ülve. Bár utóbbiról igyekszem leszokni mert a körülöttem lévők nem mindig díjazzák.


Vagy autópályán is el kell ütni az időt mert 2,5 óra alatt szét unom az agyam. Persze figyelni figyelek de attól még monoton.

2018. dec. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem nincs jogsim, viszont nem autóban, hanem otthon vagy melóhelyen vagy csak szimplán séta közben az utcán. Teszek magamnak megjegyzéseket, káromkodok, megnézem a furcsa szituációkat.

Szerintem minden ember hasonlóképpen viselkedik, mint te. Nincs ebben semmi különös.

2018. dec. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem csak te csinálsz ilyeneket, én is

😂Így belegondolva fura... Magamban beszélek.

2018. dec. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!